מוסיקה לאירועים

מוסיקה לאירועים FIESTA

אין זהו סוד, שמרכיב המוסיקלי הוא הכי חשוב בכל אירוע אותו אתם מארגנים. מתכננים חתונה? בר מצווה ? אירוע חברה? ברית? או אפילו מסיבה  ? אתם עומדים לפני משא מעניין בבחירת הספקים לאירוע אותו אתם מארגנים. פיאסטה הפקות מוסיקליות שמחה לעזור לכם בהתלבטויות השונות.
תקליטן באירוע יוביל להצלחה ולשמחה או לכישלון האירוע , ישנם דברים , בהם לא תוכלו להתפשר.

מוסיקה לאירוע היא בחירה חשובה ואנו בפיאסטה יודעים לכוון את הלקוחות שלנו. דיגיי , אשר יתאים לאירוע שלכם. כמה פרמטרים לבחירת תקליטן מקצועי לאירוע. נכון , אין ברשותכם את הניסיון והידע לדעת האם התקליטן אותו אתם בוחרים ומזמינים באמת מקצועי. נשמח לעזור לכם במאמר זה כיצד תובילו את עצמכם לבחירה הטובה ביותר. איך תוכלו לארגן מסיבה אמיתית ? אירוע, שכולם ידברו עליו וישאיר טעם של עוד. 
בואו נתחיל ! לאירוע מוצלח אנו צריכים כמה מרכיבים חשובים.
מקום לחגוג, מקום עם עיצוב מעניין , אשר ייתן לקהל אנרגיות טובות בכניסתו למקום. עיצוב יפה ומעניין מוסיף מאוד באירוע אותו אתם מארגנים. זיכרו עיצוב יפה לא בהכרח חייב להיות יקר ! 
חשוב שתדעו ,שאפשר להביא מעצבים טובים ומוכשרים גם מבלי להיכנס לעלויות גבוהות במיוחד. תבקשו לעצב את המקום לפי טעמכם האישי. לדוגמא: צבע מפות, נרות, וילונות, פרחים, צבעים וכו' . משחק נכון עם צבעים בעיצוב יגרום לקהל להרגיש , שהוא הגיע באמת לאירוע מיוחד. בפיאסטה ממליצים לאחד את הצעירים בשולחנות אבירים (שולחן ארוך עם מספר רב של כיסאות ישיבה) ולדאוג שהשולחנות האלה יהיו קרוב לרחבת הריקודים. 
בר אלכוהול משובח , כמובן ,שאלכוהול הוא גורם חשוב לשבירת הקרח בין המוזמנים, הוספת בר משקאות איכותי יעזור לכם להעריך את האירוע, לשבור את הקרח בין המשפחה והחברים.

מרכיב נוסף להצלחה הבטוחה, הוא כמובן, איך לא , התקליטן !!!

תקליטן טוב יעביר את האירוע בצורה השמחה ומעניינת ביותר. חשוב, שהמוסיקה תהיה מוכרת ושמחה,

התקליטן חייב להיות קשוב לקהל ולמתרחש בזמן האירוע.

דיגיי ארז בינדר מפיאסטה מספר לנו , שעשרות חתונות בהן היה שותף המוסיקה השתנתה בהתאם לאנרגיות ובהתאם לקהל. תקליטן חייב להרים את הראש ולא להיות שקוע במיקס המוסיקלי ובציוד שלו.

התקליטנים הטובים ביותר יודעים להיות קשובים לקהל ולמתרחש בזמן אמת. "הכי קל אומר דיגיי ארז לבוא עם פלייליסט מוכן, אך אסור לעשות זאת !!!" שב ומדגיש.

בחירת התקליטן תהיה הכי חשובה באירוע אותו אתם מארגנים. מומלץ לראות עד 2-3 תקליטנים לא יותר.

גשו לפגישת הכרות עם התקליטן , תשאלו את השאלות הנכונות , תנסו להתחבר אליו ולהבין, אם הוא מספיק מקצועי לטעמכם? מומלץ להכין בבית כמה שאלות ולרשום אותן על דף נייר ולבוא מוכנים לפגישת ההכרות עם הדיגיי.  כמה שאלות שאנו ממליצים שתדעו לפני שאתם סוגרים.  

 כמה זמן התקליטן עוסק בתחום? האם יש לו רקע מוסיקלי ?  האם יש לתקליטן אותו אתם מכירים ניסיון בסוג באירוע אותו אתם מארגנים? לדוגמא אם אתם מתחתנים ויש לכם קהל תימני לצורך העניין האם יש לתקליטן ניסיון וידע במוסיקה בסגנון תימני? בני העדות אוהבים ומצפים לשמוע לפעמיים כמה קטעים קלאסיים מהעדות שלהם. לא להתבייש לשאול את כל השאלות זהו אירוע בו אתם משקיעים הרבה כסף וזמן ואנו לא רוצים שהוא ייהרס על אי הבנות. בנוסף, אנו ממליצים לשאול האם התקליטן שלכם מגביל בזמן? עם מי הוא מגיע ומתי? האם יש ברשותו ציוד גיבוי? מה לגבי ציוד לחופה האם התקליטן מחייב מחיר נוסף?

לאחר בחירת התקליטן לאירוע שלכם תקבעו מועד לתיאום מוסיקלי עם הדיגיי.

פגישת תיאום מוסיקה צריכה לקחת לא יותר מחצי שעה. בואו מוכנים עם הרצונות שלכם ותדעו מה אתם רוצים , שיהיה באירוע. מומלץ לרשום סגנונות אהובים, כמה שירים וזמרים אותם תשמחו לשמוע באירוע. תתנו לדיגיי קווים כללים ולא רשימות ארוכות. במידה ואתם לא בטוחים תנו לדיגיי להוביל אתכם,לפי שיקול דעתו המקצועי. זכרו !!! רשימות מוסיקליות ארוכות גורמות לתקליטן לעבוד, כמו "עיוור" ולהיות שקוע ברשימה, מאשר להיות מרוכז בקהל. רק אם אתם מכירים את הקהל שלכם ויודעים מה הוא אוהב ומה אתם אוהבים , אפשר להכין לתקליטן רשימת שירים גדולה מהרגיל.

לא תמיד הרשימה מתאימה לאופי האירוע ולהפך. מומלץ שיקול דעת וניסיון מקצועי.
אחרי , שבחרתם את התקליטן תתנו לו את כל הקרדיט אל תשכחו , לתקליטן שלכם יש ניסיון וידע והוא יבחר את המוסיקה המתאימה באירוע.

מוסיקה היא חיינו !!! איך נוכל לחיות בלעדיה?

פיאסטה הפקות מוסיקליות   www.fiesta-music.com 

הוסף תגובה