מזרן לטקס – כל מה שרצית לדעת

מזרן לטקס הוא מזרן שעשוי מחומר הלטקס, חומר טבעי, דומה במרקם שלו לגומי אותו מפיקים מעץ קוייצ׳וק אשר גדל בעיקר במלזיה. לטקס הוא חומר פופולארי במיוחד לשימוש במזרנים בשנים האחרונות, זאת משום שהוא בעל תכונות מתאימות הכוללות רכות, אנטי-בקטריאליות, אנטי-ספטיות, אלסטיות, רכות ונוחות. מזרן לטקס ניתן לקנות בהתאמה עבור מיטה זוגית או מיטת יחיד. מזרן לטקס קיים בשילוב במזרנים עם או ללא קפיצים. ככל שיש יותר לטקס במזרן, כך הוא יהפוך לרך יותר ולכן יש להתייעץ עם איש מקצוע שיתאים את רמת הרכות לפי הצרכים המתאימים לנו. מזרן לטקס ניתן למצוא בקטגוריה של מזרנים במבצע, מיטה זוגית במבצע, מיטת יחיד, מזרנים מחומרים טבעיים או מזרנים אורטופדיים.

 

מזרן לטקס של פולירון במחיר מבצע

רוב מזרני הלטקס בשוק יהיו ללא קפיצים, אותם מייצרים מ-100% חומרים טבעיים. המזרן המיוצר ע״י חברת פולירון נותן לגב תמיכה אופטימאלית המלווה בתחושת נוחות ורכות שאין שנייה לה. פרט לנוחות על המזרן, תוכלו להנות ממחירים נוחים של מזרונים במבצע. אין צורך לקפוץ מעל הפופיק ולשלם על מזרן בעשרות תשלומים או לשבור חסכונות, פולירון מציעה לכם מגוון רחב של מזרנים במבצע מדגמים שונים שיותאמו על פי הצרכים ורמת הנוחות האישיים שלכם.

 

היתרונות שבמזרן הלטקס

פרט להיותו חומר גמיש רך ונוח, מזרן לטקס מעניק תמיכה אחידה לכל אורכו של המזרן. המזרן מתאימים במיוחד עבור אנשים הסובלים מכאבי גב, זאת משום שהם נחשבים לקשים לעומת מזרנים אחרים. בניגוד למזרנים אשר ׳זוכרים׳ את צורתו של הגוף שלנו, מזרן לטקס בעל תכונה הדוחפת את הגוף חזרה למקומו ובכך התמיכה שנוצרת כתוצאה משכיבה על מזרן זה היא גבוהה בהרבה, ביחס למזרנים אחרים. מזרני לטקס נחשבים לעמידים במיוחד ומחזיקים לשנים ארוכות, כמו כן, הם אינם סופחים חומרים ומזיקים לסוגיהם הפוגעים במזרן בטווח הארוך. לסיכום, כאשר אתם רוכשים מזרן לטקס אתם מבטיחים לעצמכם שינה איכותית המלווה בנוחות ובריאות לגב שלכם. המזרן מספק תמיכה מאוזנת לכל חלקי הגב, חורי אוורור לאורך כל המזרן המעניקים לו רכות גבוהה. זכרו, ניתן למצוא בקלות מזרנים במבצע באתרים ובחנויות השונות במחירים נוחים ושווים לכל נפש. 

הוסף תגובה