תפקידו של משרד תיווך מומלץ בתל אביב הוא לדאוג ששני הצדדים לעסקה יהיו מרוצים, ואכן לא מדובר במשימה כל כך פשוטה.

תפקידו של משרד תיווך מומלץ בתל אביב הוא לדאוג ששני הצדדים לעסקה יהיו מרוצים, ואכן לא מדובר במשימה כל כך פשוטה.

נשאלת השאלה הגדולה והיא כיצד ניתן למכור דירה בתל אביב במינימום זמן והאם שווה להעניק בלעדיות למתווך מומלץ בתל אביב, ומכאן האם בכלל מוכר דירה יכול להסתדר באופן עצמאי ולמכור את דירתו? ואם לא,  כיצד יוצאים לדרך ומהן השלכות המס והדרכים להבטיח את מוכר הדירה התל אביבי – כמו לדוג' זכויותיו, וכיצד לבחור משרד לתיווך דירות מומלץ בתל אביב .

ברק בר-לב, הבעלים של משרד נדלן יוקרתי  בצפון תל אביב, משרד נמרץ וחדשני לתיווך דירות יוקרה בצפון הישן, שמומלץ בקרב לקוחות רבים המתמחה במכירת דירות חדשות ויד 2 ובעסקאות מורכבות להתחדשות עירונית, יעשה לכם סדר בדברים.

מוכרים נכס בצפון הישן של תל-אביב, כיצד מתחילים בתהליך:
מי שעוקב אחריי יודע שאחד מהריגושים הגדולים ביותר עבורי בעשייה היומיומית בתחום שיווק הנכסים בתל אביב הנו המפגש עם מוכרי דירות מצפון תל אביב, מהרבעים השונים בעיר, בתחושה שעשית עבורם מעשה נכון וטוב.

מכאן אציין כי קבלת החלטה למכור את הדירה בתל אביב הנו השלב הפסיכולוגי המהותי והראשון בתהליך.
לצערי אומר כי לא אחת נתקלתי במקרים שמוכרי דירות תל אביבים מציגים את דירתם למכירה "כאילו" הם מעוניינים למכור את דירתם, אלא שכל מטרתם הנה בסך הכל לבחון את שווי השוק העכשווי ביחס לדירתם הנוכחית והכל מתוך סקרנות כמובן, ואין ולא עלה בכוונם לבצע פעולה כלשהי בנוגע למכירת דירתם.

כדי למכור דירה בתל אביב צריך להגיע להחלטה סגורה למכור את הדירה. מרגע שהתגבשה החלטה ככזו מצד המוכרים למכור הדירה, ולהסתייע במשרד לתיווך דירות מומלץ בתל אביב, בעיני נדרש מהמוכר לקבל חו"ד מקצועית  (אפשר גם מחברים) לגבי אותו משרד תיווך דירות מומלץ באזור תל אביב, שאתו יעבוד באופן רציף לתקופת בלעדיות קצרה! שתיקבע מראש בין המתווך לבין מוכר הדירה התל אביבי.

למותר לציין כחלק מתהליך האיתור של משרד לתיווך דירות מומלץ בתל אביב, על מוכר הדירה לבחון את הרקע של המשרד התל אביבי המיועד, האמינות שלו, הניסיון הנרחב בנושאי מיסוי והיטלי השבחה וכן היבטים רבים ונוספים שחשובים לו בתהליך.
למשרד לתיווך דירות שמומלץ בתל אביב יש תפקיד מקצועי וקריטי בכל מלאכת תהליך שיווק הדירה. התפקיד דורש מהמשרד כשלעצמו, זריזות סבלנות רבה ומיומנות גבוהה, יושר ודיסקרטיות וכמובן שידע נרחב בהתחדשות עירונית ובתכנון ובניה, כך לפחות אני סבור.

טיפ קטן למוכר: עדיפות למשרד תיווך עם הצלחות רבות שמעסיק אנשי נדלן נמרצים עם השכלה אקדמאית/משפטית (יתרון אדיר!) כמו גם רצוי משרד תיווך כזה שמבין חי ונושם נדלן, מקרקעין כמובן, ואת תחום ההתחדשות העירונית בפרט. רק אז אפשר לסמן וי על משרד תיווך מומלץ בתל אביב שייצג את המוכרים וילווה אותם בצורה המבריקה, השונה והייחודית לאורך כל הדרך.

אז.. האם בכלל אפשר למכור נכס בת"א ללא סיוע הדוק ממשרד תיווך מומלץ בתל אביב?

אני סבור כי התשובה לכך היא לא אחד גדול! ראשית אין חולק כי מוכר דירה ירצה לקבל את המחיר המרבי והטוב ביותר עבור דירתו. אולם במקרה של נכס אשר ניצב במסגרת תכנית הרבעים של תל אביב והמבנה המדובר נבנה בתאריך ה.1.1.1980 ושנת ההיתר לבנייתו של המבנה היא קודם ל 1.1.1980, העניינים נהפכים להיות מורכבים ויותר מתאימים עצמם למקצועני נדלן בלבד.
ומדוע? כיוון שמוכר דירה בתל אביב לא רק שיצטרך לפרט לקונה הפוטנציאלי את התהליך הסבוך ו-הכה מורכב ששמו היטל השבחה, את "מוקשי המיסוי" הרבים שנגזרים מכוח תוכנית רובע 4 של העיר תל אביב, ו-הגם שאותו קונה יצטרך להבין כי אף ששילם את מלוא התמורה עבור הדירה שבחר,  עדיין יוותר עם הערת אזהרה עד לקבלת שומה חלוטה ועד לאישור עירייה מצד המוכר. 

אז מדוע להעניק בלעדיות למשרד תיווך מומלץ בתל אביב?

או זו שאלה מעניינת.

אני מבין את החשש מצד מוכרי דירות בתל אביב ורבים מהם, שמא יקטינו לעצמם את מסגרת האופציות למכירת הדירה, אך אני סבור שבמקרה זה, ההיפך הוא הנכון.

רק שמקרה הנ"ל מוכר הדירה הפוטנציאלי לא מבין כלל שהוא עושה פעולה הפוכה והיא שהוא "פותח" את הדירה לשוק החופשי מבלי שתהא לו כלל אחיזה ובקרה על ערך הדירה שלו. כתוצאה מכך, הוא שורף לעצמו את הנכס ש"מתערבב" עם כ"כ הרבה משרדי תיווך שונים, הצעות סתמיות נזרקות לרכישת הדירה מבלי שהוא מודע לתהליך עצמו וכחלק מכך, פרסומים עולם באתרים שונים ומציגים מצג שווא לגבי הדירה כשלעצמה אינם עולים בקנה אחד עם פרסומו של המוכר ויש עוד וכמובן שקצרה היריעה מלהכיל את כל מה שיש לומר בנדון.

בלעדיות למשרד תיווך מומלץ בתל אביב

משרד לתיווך דירות שמומלץ עם קבלות והצלחות מוכחות, בעיני זה יתרון גדול. וכאשר מדובר במשרד שיש בו סוכני נדלן איכותיים זריזים בעלי רקע  אקדמאי/ משפטי, שמתחייבים לפעול עבור שני הצדדים (קונה/מוכר) בצורה שונה מבריקה וייחודית, אזי מוטב לעשות כן.

למעלה מכך,  כל דברים הטובים האלה שציינתי כאמור יכולים ליצור רושם אדיר ובטחון רב אצל קונים וכמובן שלסייע למוכר דירה בתל אביב לשמור על תקשורת דיסקרטית עם המתווך הבלעדי ועל האופי המיוחד בעסקה ומכל מקום על ערכה של הדירה.

והערת ביניים: למוכרים/קונים, לעיתים מתן בלעדיות למשרד תיווך מומלץ בתל אביב יכול למנוע תשלום כפול למתווכים אחרים! כך  לפחות הצביע בית המשפט העליון שציין בצורה מפורשת כי " תשלום דמי תיווך למתווך נוסף מותנה בחתימה על חוזה המתווך האחר".

כאן המקום לציין כשאנו מקבלים לידינו נכס בבלעדיות המצב שונה בתכלית, אנו בר-לב פועלים בכל החזיתות ובכל ערוצי השיווק ומתחייבים כלפי המוכר ובכתב להרבה-יותר משתי פעולות שיווק.

משרדנו מתהדר בשיטת עבודה שונה לחלוטין וכן  אנו מתחייבים כלפי המוכר התל אביבי בתקופת הבלעדיות למכור את דירתו בפרק זמן קצר ביותר שלא עולה על 60 יום.

כאן המקום לציין כי מעולם לא נכשלנו במשימתנו!

כיצד אנו יכולים להתחייב למכור דירה בפרק זמן כה קצר? התשובה לכך פשוטה:

בלעדיות היא לא מילה גסה ומשרד תיווך מומלץ בתל אביב שמקבל בלעדיות ממוכר דירה חייב לבצע בתקופת הבלעדיות לפחות 2 פעולות שיווק על מנת שייחשב הגורם היעיל בעסקה.

אני סבור שמתווך מומלץ בתל אביב שניתנה לו בלעדיות ממוכר דירה מחויב להפגין יצירתיות, נאמנות ודיסקרטיות, אסרטיביות ואמינות בכל תהליך קבלת ההחלטות – לפעול במקצועיות ללא פשרות! עבור שני הצדדים ובמלוא המרץ ובכל דרך אפשרית לחשיפת הדירה בתל אביב לכמה שיותר קונים פוטנציאליים והכל באופן בלעדי וסגור.

גם כאן המקום לציין כי אנו שופכים בלשון המעטה סכומים על פרסומים בסדר גודל של  15,000 ₪ ואפילו לעיתים טיפה יותר. כדי למכור דירה בתל אביב, פרסום בעיתונות, במדיה האינטרנטית, צילום הדירה על ידי צלם מקצועי במסגרת של סיור וירטואלי, נכס סגור לקהל איכותי ספציפי שמבין את ערכו הנכס,  הם רק קצה המזלג של תהליך נכון.

למכור דירה בתל אביב זו חוויה בלתי נשכחת, תמיד אמרתי! ולשמור על אינטרס שני הצדדים, זו כבר אומנות!

ומה לגבי הקונה?

מתווך מומלץ בתל אביב צריך להפגין יצירתיות ומעורבות אסטרטגית ולשתף את הקונה בכל תהליך השיווק, תוך שמירה מתמדת כמובן על כללי תום הלב.

לגבי שאלתך? הקונה צריך לקבל מהמתווך התל אביב שירות שאין לו תחרות, תשומת לב נרחבת והסבר מעמיק של כל תהליך היטל ההשבחה, צריך להבין את גודלה של הדירה, משתתף בכל תהליכי קבלת החזקה, מקבל העתק מתיק הנכס שכולל בתוכו מידע פרטני ומקיף לגבי היתר הבניה של הדירה כולל העתק מתשריט בית משותף ורישום הדירה כדירה כמובן! ומידע מקיף לגבי פוטנציאל ההשבחה  ולזכויות הבלתי מנוצלות ככל שישנם.

אז כיצד מוצאים משרד תיווך מומלץ בתל אביב?

משרד לתיווך דירות מומלץ בתל אביב מצריך גישה רב גונית במקרקעין כמו גם הבנה מקיפה של מטרותיהם של המוכרים/קונים תוך כדי מציאת פתרונות יצירתיים אפקטיביים אשר עלולים להתעורר בעסקה הסבוכה.

המתווך המומלץ עבורנו הינו מתווך שחשוף לפסקי דין רבים, מבין התחדשות עירונית ברמת אדריכל ושמודע לכל תהליכי התכנון בדרך והן תהליכי המיסוי דוגמת היטלי ההשבחה בעיר תל אביב בכלל ובתוכנית הרבעים בפרט, וכן מתווך העל בעיני אמור להציג היטב למוכר הדירה בתל אביב את כל השתלשלות המקרים ולשקף עבורו את כל הסיכונים, עוד קודם למכירת דירתו.
משרדנו נבחר על ידי מיטב המדרגים ובעלי נכסים בתל אביב בעיקר בשל שיקול הדעת העסקי שלו, ובשל ניסיון קיצוני ונרחב חוצה גבולות במקרקעין וההתחדשות עירונית. משרדנו מעסיק סוכני נדלן מן השורה הראשונה מקצועיים ומנוסים בעלי ניסיון מוכח עם השכלה אקדמאית בלבד! שיוכלו לתת מענה ישיר למוכרי דירות ו/או לקונים ולמורכבויות השונות ולדרישות בעסקה כגון דא: היטלי השבחה – מתן מענה למכירת דירה בתל אביב או לחילופין, מתן מענה לרכישת דירה בתל אביב.  ..

במקרה שלנו, אנו לא זקוקים לשיתופי פעולה עם מתווכים אחרים ואנו הגם לא מתערבבים עם שום משרד תיווך אחר. מבחינתו דירה בבלעדיות, היא עסקה סגורה שדורשת יצירתיות והבנה מעמיקה וכמובן מחויבות מוחלטת לשני הצדדים בה.

אנחנו לא פועלים כמו.. ו/או חושבים כמו.. ו/או משווקים נכסים כמו… ובטח שלא מדברים כמו כל מתווך ו/או כמו כל חברת תיווך אחרת…

 

מה הביטחון שמקבל מוכר דירה בתל אביב?
למכור דירה בצפון תל אביב הוא פרויקט סבוך, זו בין היתר אחת הסיבות המרכזיות בצורך לשכור את שירותיו של משרד תיווך דירות מומלץ בתל אביב, מקצועי ומנוסה שילווה את תהליך שיווק הדירה בהצלחה, שידע לבחון את הקונים הפוטנציאליים עוד קודם להצגת הדירה ולאתר נורות אזהרה אדומות קודם לחתימת הסכם הבלעדיות עם המוכר

כאן יודגש כי אנו לא מקבלים כל הצעה להתקשרות לבלעדיות!

משרדנו בר-לב, המתמחה ומוכר היטב בשיווק של דירות בתל אביב ובצפון הישן של תל אביב בפרט,  ידוע במימוש מהיר של נכסים ומתאפיין הוא במקצועיות שאין שנייה לה. בתחילת הדרך אנחנו מציפים למוכר כבר בטרם ההתקשרות הבלעדית את המצב התכנוני של הדירה ואת אבני הדרך  של העסקה לרבות לוחות זמנים ברורים למכירת הדירה שמאפשרים לו לעקוב בצורה סדירה אחר התנהלותנו.

בכל טופס הזמנה עליו חותמים המוכרים, אנו דואגים שיוכנס סעיף שמבטיח את שווי הדירה שלהם ואת כלל השלבים במקרה של חשש למצג שווא מצד המתווך.

לסיום אומר:

כי משרד תיווך מומלץ בתל אביב הנו משרד ככזה שמשיג תוצאות מצוינות למוכרים ולקונים, ואמון הנו לב ליבו של התהליך. אז… מוכר ו/או קונה נכס בתל אביב? ו/או שלא מצליחים למכור את הנכס שלכם בתל אביב? מוזמנים ליצור עמנו קשר ולבחון את הכישורים שלנו  כאן

בהצלחה 🙂

בר-לב | מובילים התחדשות עירונית | דף הפייסבוק שלנו | Google  | מתווך דירות מומלץ בתל אביב|  המלצות | זאפ | twitter | whatsapp | 144B |  (ברק בר-לב) Barak Barlev

הוסף תגובה