ציוד תקליטנים

כל השטיקים והטריקים בנושא ציוד תקליטנים

מתחתנים ועדיין אין לכם תקליטן? הרשו לנו לעזור קצת בתהליך ההחלטה: מוסיקה היא מקדם האווירה המרכזי באירוע ולכן תקליטן מקצועי הוא נכס שלא יסולא בפז. כולם כבר היו בחתונה עם די גיי לא מנוסה- מאלה שמחליטים לנגן מטאל במקום הסלואו הראשון, או די גיי שהחליט להשמיע קצת יותר מדי שירים שקטים דווקא כשכולם עלו לרחבה כדי לרקוד.

התקליטן  צריך להיות בעל נסיון רב כדי לעשות תפקיד כפול בעת ובעונה אחת: להשתלב ברקע ולהכתיב את האווירה. מוסיקה לאירועים היא לא מדע מדוייק, חשוב ביותר שתהיה שלווה ברגע אחד ומרקידה ברגעים אחרים. די גי טוב ומקצועי מסוגל לראות מה הקהל רוצה ולעבור בין סגנונות שונים על פי הדרישה.

קודם כל, כמו תמיד, הדבר החשוב ביותר הוא שתהיה ביניכם כימיה. בדקו האם מה שהוא מציע תואם את טעמכם המוסיקלי ובדקו אם הוא מוכן להתגמש בנוגע לסגנונות המוסיקליים. הכרחי לגבש רשימה כללית של ז"אנרים מוסיקליים ושירים המועדפים עליכם בכדי שתוכלו ליידע את התקליטן בקלות על מה אתם לא מוכנים לוותר.

לפני חתימת החוזה הכי חשוב להתרשם מהדי גיי הפוטנציאלי שלכם ב-LIVE. מאד חשוב לשים לב לעמדת הדי גיי ולמעברים בין השירים, לשינוי הדרגתי בקצב המוסיקה, לתגובות האורחים והכי חשוב, האם הקהל נהנה.

מרוצים? בחרו את השירים החשובים לכם, כגון: שיר חופה, שיר לשבירת הכוס ושיר לסלואו הראשון. בנוגע ליתר רשימת ההשמעה כדאי לנסות לתת לתקליטן מרווח פעולה, על מנת שיוכל להחליט איזה שיר לנגן בשלב בערב. והדבר החשוב ביותר, תהנו מכל רגע ורקדו עד השעות הקטנות של הלילה.

אז אם מתחשק לכם לקרוא עוד בנושא די גיי חזרו אל הבלוג ובדקו את המאמרים הבאים בנושאים:

מוזיקה לאירועים, תקליטן לחתונה, מוסיקה לחתונה, , מוסיקה לארועים, מוזיקה לארועים, מוזיקה למסיבות, תקליטנים לאירועים, מוזיקה לחתונה, מוסיקה לחתונות, מוסיקה למסיבות, ציוד תקליטנים, מוזיקה לחתונות, קורס תקליטנים, תקליטן לאירוע, תקליטן לאירועים.

הוסף תגובה