צילום אירועים

צילום אירועים חובה בכל אירוע

בין אם אתם עורכים ברית לתינוק שזה עתה נולד, בר מצווה, חתונה או אפילו מסיבת סילבסטר פרועה, אף אירוע כיום הוא איננו אירוע ללא צילום מקצועי. הטכנולוגיה המתקדמת הדיגיטלית אשר תמיד מקדימה אותנו הפכה את הנושא של צילום אירועים להרבה יותר מבוקש מכפי שהיה בעבר. בעבר, צילום אירועים היה בגדר של להזמין צלם או לבקש מקרוב משפחה או חבר להגיע עם מצלמה, לצלם תמונות ולמסגר חלק או לפחות לסדר תמונות באלבום. כיום, צילום אירועים הוא החלק החשוב והמרכזי של כל אירוע, החל מתמונות סטילס ועדלצילומי וידיאו, אין אירועללא צילום אירועים כאשר כמה שעות אחרי האירוע כבר מעלים את הקבצים לאינטרנט לפייסבוק או ליו טיוב וכו'.

צילום חתונות ואירועים – יותר ויותר אנשים עוסקים בתחום: כפי שציינו, כיום אירוע כגון ברית, בת מצווה או חתונה אינם נחשבים או כפי שאומרים בסלנג "אינם נספרים" ללא סט מדהים של תמונות מקצועיות הן תמונות סטילס והן צילומי וידיאו. מאחר ויותר ויותר אנשים למדו את הטריק, הביקוש לצלמים מקצועיים או לחברות המספקות צילום אירועים מקצועי רק הולך ועולה עם השנים כשבשנים האחרונות נרשם ביקוש שיא וזאת בשל חדירת האירועים העסקיים לזירה. צילום אירועים הוא לא רק עבור משפחות שחוגגות ברית או עליה לתורה אלא צילום אירועים חדר למגזר העסקי אשר החל לעסוק יותר ויותר בהפקת אירועים עסקיים חשובים ולכן נדרש צילום אירועים מקצועי להשלמת המשימה (בעיקר בכדי להעלות תמונות באתר הבית, להפיץ בקרב הלקוחות ולשחרר לאמצעי התקשורת כל שכל המדינה תראה בעצמה איזה אירוע מדהים החברה הפיקה.

צילום ארועים – לא מתכננים אירוע מבלי להקצות לזה תקציב: צילום אירועים הוא לא בחינם כמו כל הדברים הטובים בחיים. צלמים טובים הם צלמים עסוקים וצלמים עסוקים הם צלמים יקרים. ככל שאתם מזמינים צלם מפורסם יותר ובעל שם טוב כך זה יעלה לכם בהתאם ואם מדובר על צלם לא מדהים אז אין טעם. צילום אירועים מקצועי חייב לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר אחרת זה פשוט לא זה!

צילום אירועים – היכן משיגים צלמים המתמקצעים בתחום של צילום אירועים? הדרך הכי טובה לברר לגבי צילום אירועים מקצועי הוא מפה לאוזן. אין כמו לקבל המלצות או לחילופין – אזהרות מאנשים שמכירים וסומכים עליהם בעיניים עצומות. אבל כאשר מדובר על צילום אירועים לא מספיק למצואצלמים מקצועיים מוערכים המטרה הינה למצוא צלם אשר מתמקצע בסוג האירוע עליו מדובר, אם זה אירוע בתון אולם או אירוע בחיק הטבע, אם זה עסקי או משפחתי… שימו לב שלצלמים אותם אתם בוחנים יש את הניסיון (וכמובן הציוד הנדרש) ספציפית בתחום שלכם שיתאים לסוג האירוע שאתם מפיקים.

ניתן לאתר צלמים מקצועיים דרך האינטרנט אבל מומלץ מאוד לבקש מהר לראות דוגמאות (רפרנס) והכי חשוב לקבל המלצות מלקוחות מרוצים בעבר או בהווה.

הוסף תגובה