צילום חופה

צילום חופה

טקס החופה מרגש,מיוחד,ויחודי לכל זוג בדרכו שלו.צלמי אירועים לוקחים בחשבון כל מבט בזמן צילום חופה, כל רגע, כל תנועה שתעביר את הרגע לצופה בצורה ברורה איכותית ומקצועית .

החופה היא בעצם החלק המרגש ביותר ביום החתונה שלכם, חשוב לבטוח בצלמים שינציחו את הרגע הזה. המה כמה טיפים חשובים שבדר"כ לא שמים לב אליהם מהלחץ, או מחוסר מודעות.

1. אם בחרת בהינומה מלאה וארוכה תשימי לב, או שתמני את אמא לשים לב בזמן החופה שההינומה אינה מסתירה פני הכלה, כדי למנוע זאת כדי למתוח את ההינומה לצדדים, אל מאחורי   הכתפיים בזמן הטקס, כדי למנוע שלא יראו את פנייך בזמן הטקס בתמונות.

2. עוד בנושא ההינומה, במהלך השביל לחופה כשמגיע זמן החתן להוריד את ההינומה על פנייך, סמני לו שיעשה זאת לאט, כדי שיהיה אפשר להנציח את הרגע.

3. כשהחתן שם את הטבעת, מה לעשות את האישה, הזכירי לו שלא להסתיר את הרגע (היד שלך..) לצלמי החתונה.

4. חתן וכלה יקרים, תחת החופה – החזיקו ידים! התמונה הכי מרגשת היא הידים השלובות שלכם…

5. הצלמים צריכים שתסתכלו עליהם ברגעים מסויימים, עשאתם מחזיקים את הכתובה למשל, אבל לא תמיד… .תנו להם להנציח את הרגע – כמו שצריך!

6. טיפ חשוב ואחרון, חשוב להודיע לצלמי האירוע שהם יכולים לבחור בכל נקודה וזווית שהם רוצים לצלם ממנה, אך שלא יווצר מצב שהצלמים חוסמים לחלוטין את ה"מסך" לאורחים, בקשו מהם להתחשב בכך..

צלם טוב תמיד יקח בחשבון את שלב תיאום הציפיות. לעבור על מכלול החלקים באירוע יחד עם הזוג על מנת להיות מודע ולא מופתע . תכנון טוב תמיד יכול להוסיף ליצירתיות לתכנן רגעים צפויים ותפוס זויות צילום טובות יותר .

הוסף תגובה