קליפ לחתונה

הנה זה בא! ואתם כמו בסופרמרקט אוספים את המוצרים שיגרמו לחתונה שלכם להיות כמו שחלמתם. אני ממליץ – קליפ לחתונה ! זה המקום לחשוב טוב טוב מה למעשה הייתם רוצים שיקרה ביום החתונה. האם אתם רוצים עוד אירוע רגיל של, כיבוד, חופה, אוכל ריקודים או שאתם רוצים גם תוכן בעל משמעות עבורכם ומזכרת לאורחים. 

במיוחד בשביל זה נולד המוצר קליפ לחתונה. זה מוצר שכולל בתוכו כל כך הרבה דברים יחד. זה מוצר שיש בו בכל, רגש, מוסיקה, מסר, חוויה והתרגשות ויזואלית. 

אז מה זה למעשה קליפ לחתונה או יותר נכון, קליפ חתונה. חברת שיר בהפתעה נותנת לכם את שירותיה בכל תחום בו הקליפ מצריך התערבות של מקצוענים. קליפ כולל בתוכו שיר אישי שנכתב במיוחד על פי אינפורמציה שאתם מספקים. זו כתיבת מילים מקורית ואישית לחלוטין על פי שיר שנבחר מראש. כמובן, שבחירת השיר זה חלק חשוב כי אופיו של הקליפ תלוי בעיקר בסגנון השיר שייבחר.

תהליך הפקת קליפ לחתונה

בשלב הבא, מילות השיר יועברו ללקוח עד לאישורו הסופי. המלצה שלנו, לעשות כמה שיותר חזרות לקראת צילום והקלטת הקליפ. החוויה של אולפן הקלטות היא אדירה במיוחד אם מגיעים מוכנים. לפני צילום קליפ לחתונה נבצע את הקלטת השיר באולפן עם טכנאי הקלטות צמוד שילווה את תהליך ההקלטה וידריך במקומות הרצויים. שלב הצילום הגיע. שלב צילום הוידאו קליפ לחתונה נעשה באולפן ההקלטה כך שלמעשה בשלב הזה שרים כמו "תזמורת בצורת" על ההקלטה שכבר נעשתה. מבצעים צילומים מזוויות שונות, גם באולפן וגם מחוץ לאולפן. 

ולבסוף מעבירים את חומר הגלם לחדר העריכה. בחדר העריכה מלקטים את כל הטייקים הטובים ועורכים קליפ לחתונה מיוחד ומרגש ולו מוסיפים גם תמונות שישתלבו במהלך הקליפ. קליפ חתונה, אישי ומרגש להקרנה באירוע.

הוסף תגובה