רקדניות ברזילאיות

כיום כל אירוע חייב להיות אירוע מושקע וייחודי שיש בו אטרקציה ייחודית שתהפוך את האירוע לאירוע בלתי נשכח.
אם אתם רוצים ליצור אווירת קרנבל באירוע שלכם, תזמינו רקדנים ורקדניות ברזילאיות שירימו את הקצב על הרחבה. הרקדניות מגיעות בלבוש ברזילאי ודואגות שיהיה שמח על הרחבה, כמו בברזיל… 
בדרך כלל מומלץ להזמין שתיים או שלוש רקדניות ברזילאיות ורקדן אחד שגם ינחה את הערב ויפעיל את הקהל בריקודי שורות ברזילאיים. המטרה ליצור אווירת קרנבל באירוע שלכם לכן יש לדאוג שהרקדניות הברזילאיות יראו טוב, יהיו חיכניות וידעו להתמזג עם הקהל. 
מאוד מאוד חשוב שהרקדן המנחה יהיה תותח בהפעלת קהל ויהיה מספיק כריזמטי בהנחיית ריקודי השורות ויגרום לכל האורחים לקום על הרגלים ולהצטרף אליו על הרחבה. על תחסכו באיכות הרקדניות הברזילאיות והרקדן כי על זה יקום וייפול הערב שלכם, וזה מה שיקבע אם האירוע שלכם הוא הצלחה אוו כישלון.
הרקדניות הברזילאיות מתאימות לאירועים הבאים:
הפעלת סלסה וסמבה בימי חברה וכיף, הפעלת קהל בבר-מצווה ובבת-מצווה, חתונות בגון דרום אמריקאי ועוד.
הרקדניות יטריפו את הרחבה בריקודי סמבה וניתן גם לשלב הופעות סלסה, הופעות קפוארה, מעגלי מתופפים ועוד.

מקור ריקוד הסמבה:   

סמבה (Samba) היא סגנון מוזיקלי וריקוד מסורתי הנפוץ ביותר בברזיל ונחשב לאחד הסמלים הלאומיים. מקור השם "סמבה" הוא כנראה מהמונח "מֶסֵמבה" (mesemba) – מקצב דתי שמקורו באנגולה. 
הסמבה היא חלק בלתי נפרד מהקרנבל בבברזיל וכל שנה נכתבים שירים חדשים במיוחד לקרנבל.
חשוב שהרקדניות הברזילאיות  יהיו מעודכנות בשירים ובריקודים העכשוויים.  
בברזיל האטרקציה מרכזית בקרנבל היא תהלוכת בתי הספר לסמבה, והמטרה שבאירוע שלכם תהיה את אותה האווירה.
בימי הקרנבל מציג כל בית ספר את מיטב להיטיו, רקדניו ונגניו. התהלוכה נעה על קרונות משא עליהם נמצאים רקדני הסמבה והמתופפים עם תופי הסמבה הגדולים.
סמבה רגילה היא ריקוד אשר נכלל בריקודים סלונים בריקוד חייבים להראות שמחה. הריקוד נעשה בזוגות ובן ובת הזוג צריכים להסתכל אחד לשני בעיניים ולהקשיב למוזיקה וליהנות כמו בכל ריקוד. רוב הריקודים נעשים בשמחה ובמרץ רב.
באופן כללי מטרת הסמבה היא ליצור אווירה של שמחה, וזה לא משנה אם זה נעשה בברזיל או בארץ.

שיהיה המון מזל טוב ואירוע שמח לכולם…

הוסף תגובה