שירים לאירועים

הקלטות לאירועים – דודו גורי

הקלטות לאירועים הפכו לעניין שבשיגרה כמעט בכל אירוע כיום הקלטת שיר לבר בת המצווה , דרשה מוסיקלית (דרשה בראפ),  הקלטת ברכת כלה , הקלטת שיר לחתונה ועוד..

כל נושא ההקלטות תופס תאוצה ממספר סיבות

  1. יצאת זמר – הקלטה שיר באולפן מקצועי באמת יכולה לגרום לכם להשמע טוב כאשר תוך כדי הקלטה איש הסאונד מכוון את הזמר ומלמד אותו איך לשיר נכון מכוון לזמר את הסולם המוסיקלי המתאים לו ביותר וכמו כן היתרון בהקלטה שניתן להקליט מספר פעמים עד שתצא הקלטה טובה ולערוך רק את ההקלטה הטובה ביותר שלכם .תוך הוספת אפקטים ותיקוני זיופים תוכלו להוציא תוצאה מצוינת .

  2. ביטחון עצמי – באולם מול 300-400 איש לפעמים מקבלים פיק ברכיים לכן כאשר השיר מוקלט מראש ניתן לעשות שואו בלתי נשכח וגם לשלב ריקוד תוך כדי שירה ולהיות בטוחים שלא תזייפו או תטעו .

  3. הסאונד – כן אין לזלזל בסאונד ככל שהסאונד יהיה יותר נקי וחמים כך השיר יהיה ערב לאזנם של הנוכחים וינעם להם .מהסיבה הזאת יש צורך להליט באולפן איכותי עם אנשי סאונד מקצועיים הם שיגרמו לתוצאה הסופית להשמע הכי טוב .

  4. החוויה – רובנו שרים בסיטואציות שונות – במקלחת , ברכב , בערבי קריוקי ועכשיו יש לנו תירוץ כדי להכנס לאולפן ולהקליט שיר שישאר למזכרת ניתן גם לצלם את מהלך ההקלטה ולתת לבני המשפחה חלק בחוויה כאשר כל אחד בוחר כלי נגינה וביחד מצטלמים לקליפ המוקרן על מסך במהלך האירוע מה שמבטיח שבעוד כמה שנים כשנסתכל על הקליפ שצולם יצוצו להם כמה זכרונות נעימים מן החויה שהיתה באולפן .

  5. המחיר – הקלטה של שיר באולפן לא עולה הרבה כסף אך משדרגת את האירוע שלכם במספר רמות לחתונה נכנס החידוש של ברכת הכלה כאשר בכניסה לחופה נשמע קולה של הכלה בברכה מיוחדת ומרגשת שלעיתים גורמת לחלק מהנוכחים להתרגש עד דמעות .כמו כן הקלטת שיר מהחתן לכלה , מהכלה לחתן ודואט משותף של בני הזוג שמוסיף אטרקציה בלתי נשכחת לאירוע . הטלפונים לא מפסיקים לצלצל גם שבועות לאחר האירוע.

הקלטת שיר לבר מצווה – כיום כמעט אין אירוע בר בת מצווה ללא הקלטה באולפן החל מהקלטת ברכות של המשפחה , הקלטת שיר שאיתו נכנס החתן לאולם מסתובב בקהל ומהמם את האורחים בביצוע של שיר קצבי או מרגש שמוקדש לקהל וכמובן גם הדרשה שמבוצעת לצלילי מוסיקת ראפ או שיר מוכר שבעזרת שינוי מילים הופך לדרשה מוסיקלית שלא תשכח גם לאחר האירוע .

הכותב הוא בעל ניסיון רב בהקלטות לאירועים

באולפני ליין הפקות בראשון לציון

 http://www.lineh.co.il/

הוסף תגובה