שיר בהפתעה – שיר במתנה לבני זוגנו

תעסוקה קטנה שהפכה מתחביב ל"חצי משרה" בחיינו הינה למצוא מתנה לבן זוג, איך מוצאים מתנה שגם תעלה את החיוך הצפוי וגם תשמר את החיוך למשך הטווח הרחוק, מה גורם יותר לאושר, מתנה רגעית או מתנה נצחית?

שיר בהפתעה מאז ומתמיד עונה על כל הסטנדרטים למתנת בני הזוג, באם זה כאשר המתנה היא נצחית וניתן לשמר אותה לימים שיבואו למען זיכרונות מתוקים מהעבר ובאם זה מתנה אישית ומרגשת כאחד.
שיר בהפתעה בעצם לקח חלק גדול ונכבד מאוד בעולם המתנות, הסיבה הפשוטה – שיר בהפתעה ניתן בצורת שיר במתנה אשר ניתן באינטימיות, כלומר, שיר במתנה אמנם מוקלט ע"י צוות מקצועי של נגנים ושל זמרים אך עדיין, ניתן לשמוע את המילים שכתב אותו בן זוג לבת זוגתו באהבה, אך אחרי הכול לא כולנו ניחנו בידע מוזיקלי לשיר או להלחין עצמאית, ובגלל שכולנו יודעים שמוזיקה מעבירה את המסר בצורה האישית ביותר אז כולנו ששים לתת שיר במתנה לאהובינו.

מתנות אישיות מאז ומתמיד לקחו את הצד האישי ביחסים, כאשר בני זוג חולקים מתנות אישיות, מחקרים מראים (וההיגיון) שהדבר מקרב פי כמה מכל אפקט רומנטי אחר, באם זה פרחים שנובלים לאחר תקופה מסוימת ובאם זה שעון שהולך ומתמוגג לו מהאופנה והצורך, מתנות אישיות מגיעות מהמקום האמיתי שבנפש, כתיבת שיר, לפעמים גם הלחנת השיר – הם מה שמביאים תוצאות אמיתיות במערכות יחסים, שיר בהפתעה בא לממש את אפקט הקרבה ומוגש באישיות ואינטימיות אמיתית.

שיר בהפתעה לרוב מגיע בקופסא מהודרת אשר "חתומה" בשיר הכתוב, תמונת הקדשה של בן הזוג והתקליטור עצמו עם הלחן החדש שמורכב עם המילים החדשות של בן הזוג. שיר בהפתעה, להפתיע את האהוב בשיר באהבה אמיתית וקרבה יותר מכול.

שיר בהפתעה מופק ומגיע בצירוף פלייבק איכותי אשר כלחן עצמאי חדש, כלומר פלייבק הוא לא פלייבק  שהורד מהרשת, פלייבק מחייב הפקה עצמאית עם נגנים מקצועיים ומנוסים בתחום ההפקה של שיר בהפתעה, פלייבקים אשר מעבירים את המסר של מקצועיות ואהבה כאחד.

הוסף תגובה