תסרוקת כלה

לשיער השפעה עצומה על הרושם הכללי.  יש להתאים התסרוקת לשמלה , לאיפור , למבנה הפנים ולגובה החתן.

 
האם לבחור בתסרוקת פזורה , אסופה , תלתלים , תוספות או תסרוקת טבעית?

ומה עם תכשיטי שיער ? 

השמלה

עיצוב שמלת הכלה משפיע מאוד על יצירת התסרוקת.

כאשר השמלה מבד תחרה והגב חשוף , תסרוקת ויקטוריאנית/רומנטית ( במראה של גלים רכים אסופים בחלק האחורי ברישול מכוון ) וסיכת וינטאג' יכולים ליצור את המראה החלומי והרומנטי.

שמלת קולר למשל , הומצאה על ידי מעצבי האופנה כדי שמה שיבוא מעליה , כלומר השיער , יהיה בדרך כלל אסוף.

המראה הכללי והסילואט של שילוב שמלת קולר עם תסרוקת אסופה הוא מראה מנצח המעורר תגובות נלהבות , מה גם שאם הכלה מתחתנת בקיץ , התסרוקת תחזיק מעמד עד סיום החתונה. כיום מקובל לעצב תסרוקות אסופות שאינן מלאכותיות אלא טבעיות ולא במראה ה " דודה ".

מדוע התספורת לא מתאימה ?

הנשים אוהבות את שיערן מעוצב בסגנונות שונים. יש האוהבות את שיערן ארוך ויש שאוהבות אותו ארוך גלי או מתולתל. יש שאוהבות שיער מינימליסטי , קצר ופשוט ( כזה שלא מצריך טיפול רב ) ויש את אלו שאוהבות להתנסות בצבעים חדשים , בגוונים ולא רק בתספורות חדשות.

לצערנו לא כולן יכולות להסתובב עם אותה התספורת ולהיראות איתה טוב. תספורות יכולות להראות נפלא על נשים מסוימות ולמרבה הצער להראות מזעזע, על אחרות.

מדוע התספורת לא מתאימה ?

התשובה העיקרית היא כי התספורת לא מחמיאה לצורת ותווי הפנים.

הדרך הטובה ביותר להתאים תספורת היא להתייחס לתווי הפנים ולצורתם ודרך התספורת לנסות להבליט את אותם התווים שמלות כלה.

שיער ארוך

אם השיער מאוד ארוך והוא יהיה פזור , זה עלול להפריע במהלך הערב וגם בקבלת הפנים ובריקודים.

ניתן לשלב מראה אסוף , קליל ומשוחרר ולא מראה אסוף נוקשה. מה גם שאופנת התסרוקות בקיץ הנוכחי וגם בסתיו ובחורף היא מראה משוחרר ולא מראה אגרסיבי עם ספריי נוקשה.

שתי תסרוקות

שתי תסרוקות כלה בתסרוקת אחת הן למעשה אופציה נפלאה למי שרוצה להפתיע ולהראות שונה במהלך הערב.

החשוב מכל הוא שהתסרוקת תתבצע בצורה מושלמת על ידי מעצב שיער מוכשר שמכיר ויודע כיצד להפוך שתי תסרוקות לתסרוקת אחת ושהתסרוקת השנייה לא תתפרק.

יש לאסוף את השיער במראה קליל ומרושל עם סיכות עדינות ומעט מאוד ספריי , כך שלפני הסלואו הראשון , כשהכלה מתגנבת אל הסוויטה באולם ומשחררת את התסרוקת , היא תקבל מראה רענן והמראה הכללי של השיער הפזור לא יראה כמו " קניונים הרוסים ".

מומלץ מראה חלק גלי ורך , כאשר החלק האחורי יכול להיות אסוף בקבלת הפנים , אך לא אסוף – סגור אלא אסוף – פזור , כאשר בעורף סיכות לא נראות מצמידות – לקבלת מראה אסוף קליל.

לאחר החופה אפשר לשחרר את השיער ולפתוח אותו.

לחילופין : תסרוקת אסופה מרושלת בהידור מסוים בהחלט באה בחשבון.

זו תסרוקת שנראית כאילו עשית אותה בעצמך אך בכל זאת מעצב שיער טיפל בשיערך והיא לא מוקפדת וקשה מעודף תרסיסים.

שיער עם נפח

מומלץ בחום לזרום עם השיער ולהעמיק את הגליות במראה תלתלים נקיים אך מעוצבים יותר , שיורידו את כמות הנפח ו " ירגיעו " אותו. את החלקים הקדמיים ניתן לאסוף בקלילות ובזהירות רבה , אפילו עם נטייה על הצד , ולאסוף רק פיסות זעירות אשר יצמצמו את כמות הנפח ויקנו לכלה בכל זאת מראה מהודר יותר ולא יומיומי.

כלות הסתיו

לכלות הסתיו אוקטובר הוא חודש נפלא לחתונה כיוון שמזג האוויר מאוד נוח ונעים והתסרוקות והאיפור עמידים מאוד לאורך כל האירוע , כך שאתן יכולות להיות בטוחות. אם שיערך ארוך , עבה ומתולתל מאוד לא מומלץ על תסרוקת שמתבצעת בהחלקות בפן , פן חיצוני או גלים חלקים , כיוון שהשיער עלול בכל זאת להתפרק במהלך הערב.

תכשיטי שיער

אבזור השיער הינו הכותרת הראשית של כל אישה , הדבר שיוסיף זוהר וסטייל לשיער.

מסרקיות , סיכות , קשתות והאביזרים בצורת ספירלה המעוצבים ברמה שאינה גורמת לתחושת עול על הראש , מאפשרים תפקוד קל גם במהלך חתונה , אירוע או מסיבת קוקטייל.ללכת עם ולהרגיש בלי. הניצוץ שנותן את הטאץ' הסופי.

הוסף תגובה