5 טיפים מעולים לרגעים שאחרי העיסוי

5 טיפים מעולים לרגעים שאחרי העיסוי

סביר מאד להניח כי כל מה שאתם יכולים לחשוב עליו בשלב זה, הוא על עיסויים באשדוד באמצעותם תתפנקו. מה שעוד סביר להניח הוא שאתם חושבים בעיקר על העיסוי, ולא על מה יהיה לפניו ולאחריו. בכדי שגם אתם תוכלו למנף את החוויה שלכם אפילו יותר, קחו אתם לדרך 5 טיפים פשוט מעולים, שיאפשרו לכם ליהנות מתחושת הרוגע גם לאחר קבלת מאסז.

1.הישארו שכובים על מיטת הטיפולים

המעסה אולי מבשר לכם כי העיסוי הסתיים, אך אין זה אומר שאתם גם צריכים לצאת מאווירת הרוגע בה אתם נמצאים. קחו לעצמכם עוד 10 דקות לאחר עיסוי להיות שכובים על מיטת הטיפולים. רבים המטופלים שמיד עם סיום העיסוי קמים, לוקחים את חפציהם ויוצאים מחדר הטיפולים. מעבר לכך שאתם יכולים לסבול מסחרחורת או כאב ראש, הרי שאתם קוטעים את תחושת הרוגע וההרפייה אליה נכנסתם.

2.שתו כוס תה ירוק

במכוני טיפולים מכובדים ככל הנראה לא תמצאו פינת קפה, אלא פינת תה המציעה שלל תיונים להכנת משקאות קרים וחמים. לאחר שאתם יוצאים מחדר הטיפולים, הגיעו אל פינת המנוחה ושתו לעצמכם כוס תה. התחושה שאתם צפויים לחוש היא של ניקיון הגוף והרוח, מה שימנף משמעותית את החוויה שלכם לאחר עיסוי מפנק .

3.שבו בנחת בחדר המנוחה

וכשם שאינכם צריכים למהר לקום ממיטת הטיפולים, כך כדאי שגם לא למהר לצאת מחדר המנוחה במכון הטיפולים. סיימתם עיסויים מפנקים ? שבו לכם בנחת בחדר המנוחה. במכוני ספא ועיסויים תובלו לחדר שכזה על ידי המטפל, בו תוכלו לעיין במגזינים, ליהנות מנשנושים קלים ופשוט להרגע. רגע לפני שאתם חוזרים לשגרה – האריכו את הרגע שלכם עוד קצת…

4.השאירו את המכשיר הסלולארי בתיק

לא משנה כלל אם קיבלתם עיסוי אירוטי או עיסוי "סטנדרטי" – אל תמהרו להוציא את המכשיר החכם שלכם מהתיק. המכשיר הסלולארי שלכם הוא גם במידה רבה מכשיר העבודה שלכם, וחבל לקטוע את ההרפייה בה אתם נמצאים לטובת קריאת מייל או חזרה לבוס. החלטתם לצאת מהשגרה עם עיסוי מפנק? עשו זאת עד הסוף.

5.התפנקו במקלחת חמימה

ואין עוד דרך טובה יותר לחתום את החוויה המפנקת מאשר מקלחת חמימה ונעימה. כידוע, לאורך העיסוי יעסה אתכם המעסה עם שמנים ארומטיים, כך שאכן כדאי להתקלח על מנת שתוכלו להסיר אותם מכם. התפנקו במקלחת ממושכת עם תכשירי הטיפוח האהובים עליכם. הזמן שלכם לפנק את עצמכם? ממש עכשיו!

הוסף תגובה