אימוג'י פייסבוק: סמלי פייסבוק – העתק והדבק לכל האמוג'י 😏

אימוג'י פייסבוק: סמלי פייסבוק – העתק והדבק לכל האמוג'י 😏

אימוג'י פייסבוק – המכונה גם סמלי הבעה או פרצופי סמיילי. iOS ו-Android תומכות באופן מקורי באמוג'י של 845, ופייסבוק תומכת במחציתם, כולל בחירות כמו סמלי לב/אהבה, כוכבים, שלטים ובעלי חיים.

לאחר שתכניס קודי אמוג'י אלה לפייסבוק, החברים שלך יראו את הסמלים הצבעוניים בכל מכשירי שולחן העבודה, ה- iPhone וה- Android. הנה רשימת הקוד המלאה של סמלי הבעה של פייסבוק. אינך צריך להתקין תוכנה, הרחבה או אפליקציה לנייד. פשוט לחץ על הסמלים הבאים כדי להעתיק ולאחר מכן הדבק אותם בפייסבוק. אל תדאג אם תראה ריבוע ריק, כי פייסבוק תמיר אותו לסמל צבעוני ברגע שתפרסם אותו. ניתן להשתמש באמוג'י בסטטוסים, בתגובות ובהודעות בפייסבוק. פשוט העתק והדבק את האימוג'ים לשימוש בפייסבוק.

לחץ כדי לבחור אימוג'י

אימוג'ים של פייסבוק מופיעים עבור משתמשים באתר פייסבוק, Messenger לאינטרנט ו-Messenger עבור Android. אפליקציות פייסבוק ל-iOS ולאנדרואיד משתמשות באימוג'ים מקוריים לפלטפורמה שלהן במקום בתמונות האמוג'י של פייסבוק עצמן.

תמיכה באמוג'י 13.1 זמינה כעת עבור רוב משתמשי פייסבוק ברחבי העולם.

אימוג'י פייסבוק

להלן הרשימה המלאה של כל סמלי ההבעה של אמוג'י ומדבקות חדשות עבור פייסבוק. כפי שאתם יכולים לראות, יש לנו המון סמלי הבעה ייחודיים לבחירה. תוכלו למצוא מבחר מדהים של פרצופי סמיילי מוכרים יחד עם מספר עצום של סמלי הבעה חדשים ופופולריים.

עכשיו אתה יכול בקלות להביע את עצמך בפני החברים שלך כאשר אתה שמח, עצוב, מאוהב, או חווה כמעט כל רגש אחר תוך קישוט סטטוסים בפייסבוק שלך, תגובות והודעות צ'אט באמצעות רשימת סמלי ההבעה שלנו.

להלן רשימת האמוג'י הטובה ביותר והיא סופר קלה לשימוש. תוכלו למצוא את כל האמוג'ים האחרונים עם כל וריאציות צבע העור מדי.

פייסבוק מספקת "אמוג'י" מונפשות לפוסטים. התגובות אינן תואמות לאימוג'ים ספציפיים בתקן Unicode, אך הן משוערות לתווים הבאים:

  • 👍 כמו — אגודלים למעלה
  • ❤️ אהבה — לב פועם
  • 😂 חה חה — פרצוף צוחק
  • ☺️ Yay — פרצוף מחייך (הופסק)
  • 😯 וואו — פרצוף מופתע
  • 😢 עצוב — פרצוף בוכה, מראה דמעה מונפשת
  • 😡 כועס — אדום / כועס / פרצוף חמוץ

תגובות חדשות ל-COVID-19

במרץ 2020, פייסבוק הוסיפה תגובת אמוג'י של Care כאפשרות נוספת בתגובה ל-COVID-19. זה מוצג באופן דומה לפנים מחבקות מחזיקות לב אהבה אדום.

כטרנד האחרון של הרשת החברתית, סמלי הבעה וסמיילי חדשים של צ'אט בפייסבוק הם כרגע הסמלים הנפוצים ביותר בפייסבוק! סמלי הבעה בקנה מידה גדול שלנו עשויים לשמש בצירי זמן של פייסבוק, בהודעות צ'אט ובכל מכשיר פשוט על ידי שליחה או שיתוף למיקום ה- FB שצוין שלך. אין התקנות או הרחבות מיותרות המשויכות לתמונות שלנו, כך שהתהליך תמיד פשוט ואתה נמצא במרחק קליק אחד מלהביע את המחשבות והרגשות שלך עם החברים שלך בפייסבוק.

כרגע יש לנו יותר מ-1,000 סמלי הבעה וסמיילי בפייסבוק. מכיוון שקיצורי דרך אלה בפייסבוק נתמכים על ידי כל הדפדפנים הפופולריים, אתה יכול בקלות לשלוח סמיילים סודיים וסמלי הבעה נסתרים של פייסבוק לכל החברים שלך ליהנות מהם.

בעת גלישה באתר שלנו, תגלו גם עשרות שלטי Unicode וקודי סמל פייסבוק לסטטוס ולהערות שלכם. יש לנו סמלי פייסבוק פופולריים כמו פרצופי סמיילי -_- ☻ ☹ ☺ ツ (•◡•• ) סמלי ❤ ❧ ❥ ♥ ❦ לב ღ שלטי ♡ ☮ ✌ שלום ღ סימני מוסיקה וכוכבים ♪ ♫ ♩ ♬ ✩ ✪ ✪ ✫ ✬ ★ כמו גם סמלים ייחודיים רבים המאפשרים לך ליצור מעמד מגניב! ٩(●̮̃•)۶

אמוג'י של פייסבוק

רשימת סמלי ההבעה שלנו מכילה סמלי הבעה סטנדרטיים + כל האמוג'י החדשים של פייסבוק! אתה יכול לזכור ולהקליד את הקודים עבור סמלי הבעה סטנדרטיים, אבל אתה לא יכול להקליד את קודי האמוג'י עם המקלדות הסטנדרטיות שלך.

שיווק בפייסבוק

כדי להשתמש בשאר האימוג'ים, לחץ עליהם לעיל והקודים שלהם יועתקו באופן מיידי, ואז פשוט השתמש בהדבקה כדי לפרסם את הבחירה שלך בפייסבוק וברשתות אחרות.

משמעויות אמוג'י

אם אתם עדיין מבולבלים ממשמעויות של אמוג'ים, פשוט הזיזו את המצביע מעל כל אמוג'י כדי להראות את משמעותו.

יש עוד סמלי הבעה?

כן, יש לנו אוסף נפלא של יותר מ -2000 אימוג'ים וסמלי הבעה יפים שתוכלו לפרסם בפייסבוק! גלול מטה ותוכל לנסות אותם מיד!

כיצד להוריד סמלי הבעה?

להלן בדף זה אתה יכול למצוא קישורי הורדה לאפליקציות סמלי ההבעה שלנו עבור טלפונים ניידים וטאבלטים, כמו גם עבור דפדפן המחשב שלך. הורד את מקלדת האמוג'י הטובה ביותר יחד עם מאות מדבקות יפות בחינם!

הוסף תגובה