אימון אישי ועסקי

לשלב בין אימון אישי ועסקי ולהגיע להישגים חדשים!

אתם מעוניינים לחתור למטרות חדשות בחיים העסקיים שלכם? בטח כל הזמן מציעים לכם לעבור אימון עסקי מיוחד. אבל האם חשבתם פעם לעבור אימון אישי ועסקי? אבל מה בין קורס אימון אישי לבין אימון עסקי? האמת היא שכל מי שעוסק בתחום האימון האישי והעסקי, יודע שהאישי והעסקי אף פעם לא באמת מופרדים אחד מהשני. איך שאתם מתנהגים בבית משפיע על הצורה של ההתנהגות שלכם בעבודה – וההפך.
לא מדובר אם כן בשני תחומים נפרדים, אלא בתחום אחד ככלי של החיים שלכם. לכן האימון האישי והעסקי הוא כדאי מאד למי שרוצה להגיע גם לשיפור אישי וגם לשיפור עסקי – ואז ללמוד איך הדברים קשורים אחד בשני.

השיטה של אימון אישי ועסקי

כפי שהוסבר, במהלך לימודי אימון אישי ועסקי תבינו שאין באמת דרך להפריד בין ההישגים שלכם, הן האישיים והן העסקיים. אבל איך בפועל האימון האישי והאימון העסקי מתנהל? יש היום כמה שיטות שעושים בהן שימוש, לא רק במהלך אימונים אישיים ועסקיים, אלא גם במהלך קורס אימון אישי בלבד. טכניקה כזו לדוגמא, נקראת NLP.
מה הקשר בין שיטה זו לבין אימון אישי ועסקי? ובכן, בואו נפרט קודם קצת על השיטה, ואז נבין את הקשר שלה אל אימון אישי ועסקי. שיטת אימון NLPפותחה, על מנת לתת לכל אדם את ההזדמנות להשתמש בכוח שלו שחבוי בתוך תת המודע, ולהגיע להישגים חדשים. על פי שיטה זו, לכל אחד מאיתנו יש מאגר עצום של פוטנציאל, ושל תכונות חיוביות. חלקנו אכן עושים שימוש בתכונות הללו, אך על מנת להשתמש בהן כדי להגיע להישגים (אישיים או עסקיים), אנחנו צריכים הכוונה נכונה והכרה עצמית טובה יותר. על כן, בשיטה זו מקיימים סדנאות שונות ומתרגלים טכניקות שונות, כדי להגביר את המודעות העצמית, והכל כדי להגיע להישגים חדשים.

 

ומה הקשר אל אימון אישי ועסקי?

כל ההסבר הזה טוב ויפה, אבל מה בין השיטה הזו לבין אימון אישי ועסקי? כל המטרה של אימון אישי ועסקי, היא להביא אתכם להישגים חדשים גם בחיים הפרטיים שלכם וגם בעבודה! מכיוון שממילא הדברים שזורים וקשורים זה בזה, ברור שהטכניקה הזו טובה לאימון המשולב. כך, אימון אישי ועסקי עוזר לכם להעצים את התדמית שלכם ולהגיע להכרה חדשה. יש לא מעט אנשים שעברו אימון אישי ועסקי, ופשוט למדו להכיר חלקים חדשים בעצמם, שהם אפילו לא ידעו שהם קיימים. אם זה עזר לכל כך הרבה אנשים – למה שהשיטה הזו לא תעזור גם לכם?

הוסף תגובה