אימון אישי Coaching

הישגים חדשים בחיים בעזרת אימון אישי coaching

אתם בוודאי שמעתם לא פעם את המשפט הקבוע, עוד מימי בית הספר- שיש לכם פוטנציאל, וחשוב מאד שתדעו לממש אותו עד המקסימום. אבל איך אפשר בכלל לממש את הפוטנציאל שלכם? אין ספק שזה משפט יפה מאד, אבל אילו טכניקות עומדות היום לרשותכם?
היום, יש לכם פתרון יעיל מאד, שנקרא אימון NLP. בתכניות הטלוויזיה השונות, יש הרבה מאד התייחסויות לשיטות שונות של Coaching אימון אישי coaching, אבל חשוב כבר בהתחלה לשים את הקלפים על השולחן – שיטה של אימון אישי, למרות שהיא נעשית בעזרת מדריכים חיצוניים, היא בסופו של דבר תלויה בעיקר בכם. לימודי אימון אישי שאתם לוקחים, צריך לבוא מתוך תחושת הנעה פנימית שלכם, ורצון שלכם לעבור אימון אישי coaching. אז איך נראה בכלל קורס אימון אישי?

 

תהליך האימון האישי coaching

אם אתם נרשמים אל לימוד אימון אישי, בשביל לקבל אימון אישי coaching, חשוב כמובן שתכירו את התהליך שאתם הולכים לעבור. טכניקות של אימון אישי coaching מתבססות על עיקרון פשוט מאד – לכל אחד מאיתנו יש מטרות שהוא רוצה להשיג, לכל אחד מאיתנו יש כישרונות ותכונות שהוא התברך בהם, ולכל אחד יש את הפחדים והעקבות שלו. אמת, אנחנו רק בני אדם, ולכן יש לנו גם קשיים אישיים. אבל בעזרת אימון אישי coaching, ושיטות טיפול כגון NLP אפשר לתעל את התכונות החיוביות שיש בתוך כל אחד מאיתנו, ולהגיע לשיאים חדשים.
לכן, בשלב הראשון של לימוד אימון אישי, המאמן עוזר לכם להבין מה בכלל המטרות שאתם רוצים להשיג. האם מדובר בבניה מחודשת של המשפחה שלכם? בקידום בתוך העבודה? לא משנה מה המטרה שלכם, דבר אחד בטוח – לכל אחד מכם יש חלום שהוא רוצה להגשים.
בשלב הבא של אימון אישי coaching, אתם תלמדו להכיר את עצמכם הרבה יותר לעומק. בין השאר תלמדו לזהות את התכונות החיוביות שלכם, ולהביא אותם לידי ביטוי, ולהבין איך הם יכולים לעזור לכם בהשגת המטרות שלכם.

אימון אישי coaching עוזר להתמודד עם עקבות

בשלב הבא של האימון האישי, תלמדו איך לשלוט גם במה שעיכב אתכם עד היום. בעזרת אימון אישי coaching, אתם תוכלו להגיע לשיאים שפשוט לא האמנתם שקיימים. תלמדו איך לנפות או להתעלם מכל מיני משפטים שאמרתם לעצמכם כל החיים. כמו כן, בעזרת coaching, תוכלו גם לנפות תגובות שונות של אנשים שעיכבו אתכם עד היום.
כמובן ששלושת השלבים של אימון אישי coaching שציינו זה עתה הם שלבים כלליים בלבד. בתוך כל אחד מהשלבים האלו יש סדנאות שונות וטיפולים שונים שאתם תעברו, והכל למען המטרה הסופית – להגשים את עצמכם ואת החלומות שתמיד היו לכם.

הוסף תגובה