אימון עסקי – מנוף להצלחה עסקית

בעבר חשבו שכדי לנהל עסק מצליח, מספיק שיהיה לך מוצר איכותי, מימון זמין ומנהלים מוכשרים. היום אנחנו כבר יודעים שעסק מצליח הוא עסק שמנוהל בחוכמה, מן המסד ועד הטפחות ולוקח בחשבון גם את האספקט האישי ושביעות הרצון של כל אחד מן העובדים. כמו-כן אנחנו יודעים היום שאדם מרוצה הוא אדם שחש פרודוקטיבי, חש שזקוקים לו ומרגיש שהוא מגשים את מלוא הפוטנציאל שלו. למעשה, רוב האנשים יהיו מוכנים לעבוד קשה הרבה יותר, אם ירגישו מוערכים ומצליחים. בדיוק לשם כך קיים אימון עסקי – אימון שמטרתו למצות את הפוטנציאל של מתאמן בודד או של צוות עובדים ולתת להם את הכלים שיאפשרו להם להגיע לתוצאות גבוהות יותר, כמו גם לסיפוק משופר מן העבודה עצמה.

אימון עסקי הוא אימון מומלץ לכל חברה אשר רואה עצמה כצועדת עם הזמן ורוצה להמשיך להתפתח ולצמוח תוך מיצוי יכולות העובדים בה. אימון עסקי חשוב לכל אדם שמגלה כי הוא מתקשה להשיג את מטרותיו בעבודה, "תקוע" במקום וחש חוסר סיפוק. אימון עסקי מאפשר להגיע להישגים גבוהים תוך זמן קצר, על ידי הצבת מטרות המותאמות לאופיו של האדם או הארגון העובר אימון עסקי. לאחר שלמדנו להכיר את הארגון או האדם המתאמן, יוביל אימון עסקי לבניית אסטרטגיה להשגת מטרות ולהצבת יעדים ברי-מימוש. אימון עסקי אינו מתייחס אל האדם כאל תוכנה ומבקש לתקן את ה"באגים" שבה. אנו מכירים בחשיבותם העצומה של חזון אישי, ערכים, שאיפות ואפילו חלומות ומעניקים להם מקום של כבוד בקביעת יעדי האימון.

בין המצב הנתון של האדם או הארגון ובין המצב העתידי המיוחל, אנו מציבים במהלך אימון עסקי סדרה של יעדים ברי-השגה ומסייעים לכם להגיע אליהם. אז אם גם אתם מוכנים להשאיר מאחור את ההרגלים הישנים שאינם מביאים אתכם למקומות הרצויים; אם תהליך ההתקדמות הטבעית שהוביל אתכם פעם נעצר ואינכם יודעים כיצד לחזור למסלול; אם שכחתם מתי הפעם האחרונה שהגעתם בחיוך לעבודה ויצאתם בחיוך רחב אפילו יותר – זהו בדיוק הזמן לאימון עסקי. המנוף שלכם להצלחה נמצא ממש בהישג יד והוא אינו דורש מכם להפוך עולמות. פשוט פנו לפגישת ייעוץ ב-bu2 ואנחנו כבר נחזיר אתכם אל המסלול. www.2bu.co.il

הוסף תגובה