אנטי סאן

אנטי סאן

מגוון של פתרונות בציפוי חלונות

רבים אינם יודעים ששימוש בציפויים לחלונות לא רק אפקטיבי כדי ליצור סביבה נעימה וקרירה בתנאים טבעיים ביותר, אלא הוא  גם מונע קרינה מזיקה, כאשר ישנו מגוון של פתרונות יש לבחור את הציפויים בהקפדה ולקבל רק את השירותים של חברה מקצועית, כך עבודות הציפוי יעמדו באיכות גבוהה לאורך שנים רבות עם מתן אחריות קפדנית. רק לחברה מורשית מטעם היצרן יש שימוש בחומרים עמידים שאכן יעילים מול החשיפה הממושכת והאינטנסיבית בשמש ישראלית קופחת ויוקדת לאורך זמן רב אנטי סאן. תקבלו בעצם גם את כל היתרונות של שימוש בציפויי חלונות ואת החיסכון באנרגיה, אלא תקבלו גם חברה מקצועית שתלווה אתכם לאורך כל התהליך.

אנטי סאן איכותי לתקופה ארוכה

הציפויים מחזיקים מעמד לאורך זמן וחומרים האיכותיים של ציפויי חלונות נגד קרינת השמש מגיעים עם אחריות למשך תקופה ארוכה. כאשר מדובר בהתקנות חיצוניות בלבד האחריות יכולה להגיע גם עד לחמש שנים, כך שמדובר בחומרים איכותיים ביותר שנפוצים לשימוש גם בארצות חמות אחרות כמו באפריקה. כבר זמן רב במשרדים רבים שם הבינו את השימוש היעיל והאפקטיבי בהצללה של חלונות והעבודה הפכה להיות הרבה יותר נעימה וכמובן גם בריאה לכל העובדים עם אנטי סאן. כארץ חמה במיוחד אפריקה או בארצות חמות רבות שהטמפרטורות בהן עלולות גם להגיע לחמישים מעלות לאורך כל השנה, אין ספק שציפויים מעניקים פיתרון יעיל ביותר וגם זול למדינה בה החיסכון של הפרט ושל הכלל הוא חשוב ביותר.

אנטי-סאן הגנה מפני קרינה

לאור הסכנות הרבות הקיימות בקרינה שהן חמורות ביותר, אך לא תמיד הן מורגשות לא תמיד שמים לב שהן עלולות לפגוע וליצור מחלות בגופנו החל ממצבים של אי נוחות בעיניים ועד למקרים חמורים של סרטן, הזדקנות מהירה של העור ועוד כאשר גם מרבית הקרינה שאנו חושבים שהיא לא מזיקה לנו מתגלה כמזיקה.  חשוב מאד בכל שלב להיות מודעים לרמות הקרינה הרגילות הקיימות גם בתוך הבית או במשרד ובמקומות סגורים ליצור הגנה טבעית, כי לרוב לא שמים לב לכך, ואחד מן הפתרונות הם באמצעות הצללה וציפויים איכותיים על החלונות הם לא יוצרים חושך. חשוב גם לזכור שזכוכיות שקופות יותר מחמירות את הקרינה.

הוסף תגובה