אנרגיה / כיצד תוכלו למצוא את המקום האנרגטי שלכם?

 

לכל אדם יש מקום אנרגטי מזין

 

לכל אדם יש מקום בעולם. מקום שנכון עבורו בלבד. המקום הזה דומה למעיין נעורים. מעיין שמאפשר לאדם להזין את עצמו, להחיות את נפשו, להתעורר ולהיות צעיר לנצח.

 

המקום הזה אינו מקום דימיוני אלא מקום אמיתי לחלוטין. מקום פיזי שניתן לגעת בו ולחוש אותו. וברגע שאדם מגיע אליו – הוא מתעצם, מתחזק, מתעורר, נעשה עצום וחזק. 

 

 

 

אנרגיה נמוכה ואנרגיה גבוהה

 

כיצד יודעים האם אדם נמצא במקום האנרגטי שלו? לפי מידת האנרגיה שלו. אם אדם חי בעצימות נמוכה, ברמות אנרגיה נמוכות, דלות ודועכות – סימן שהוא רחוק מהמקום האנרגטי שלו.

 

לעומת זאת, אם הוא בשיא ההתלהבות, שיא הביטחון העצמי, שיא הנחישות, השמחה, המהירות, הגמישות, היצירתיות והאלתור – זהו סימן מובהק שהוא נמצא במקום הנכון והמלהיב עבורו.   

 

 

 

בלבול אנרגטי ואובדן אנרגיה, דיכאון ונפילות

 

מה שתורם לבלבול של אנשים ולהתרחקות שלהם מהמקום האנרגטי שלהם הוא השכל. החישובים והשיקולים גורמים לאנשים להתרחק מהמקום האנרגטי, המזין ומעורר החיים שלהם לטובת "אינטרסים" שוליים.

 

והתוצאה היא חמורה ביותר: אנשים שמתרחקים מהמקום האנרגטי שלהם חווים בלבול אנרגטי, אובדן אנרגיה, אבל במשך הזמן נוטים ליפול לדיכאון ולנפילות חמורות בחיים, עד כדי כך.

   

 

 

שייכות אנרגטית אמיתית

 

אסור להתרחק מהמקום האנרגטי האישי שלך. המקום הזה הוא כל כך קריטי שלא ניתן לוותר עליו, כי הוא חיוני כמו חמצן, כמו אוויר, כמו מים, כמו מזון.

 

כדי להיות בריא, אופטימי ומאושר על האדם להקפיד להשתייך למקום האנרגטי שלו, לא לעזוב אותו ולא להתרחק ממנו – לא משנה מה. ההבנה שלכל אדם יש השתייכות אנרגטית שאסור לו לחרוג ממנה היא אחד המפתחות החשובים להצלחה בחיים, לאושר ולשלמות אישית.

 

 

וטיפ לסיום: חשוב לכל אדם להבין ולזהות את המקום האנרגטי הייחודי שלו. זה מאוד ייקל עליו להיות אדם מצליח.

הוסף תגובה