תושבי ישראל נזקקים מידי פעם לשירותיו של מנעולן אשר יבצע עבורכם שירותים שונים בבית, במשרד או שירותים עבור הרכב. אלו יכולים להיות שירותים של התקנות, החלפות, תיקונים ופריצות. ניתן גם לחלק את השירותים לדחופים יותר או דחופים פחות, אך בסופו של דבר כולנו זקוקים למנעולן שעליו אפשר לסמוך.

בימינו רבים מחפשים אחר מנעולן באמצעות האינטרנט. רשת האינטרנט היא בהחלט כלי חשוב ונוח שבו ניתן לחפש מידע ולהסתייע בו לצורך בחירת מנעולן. אך בחירת מנעולן אינה נעשית על פי העיצוב של האתר אלא על פי דברים מהותיים וחשובים שאליהם יש לשים לב.

 אז איך בוחרים מנעולן? להלן כמה דגשים:

דגשים לבחירת מנעולן

אזור הפעילות – ישראל היא אמנם אינה מדינה גדולה, אך בכל זאת ישנם מרחקים בין הצפון והדרום. כאשר אתם מתגוררים בגבעתיים, בוודאי שלא תחפשו מנעולן בחיפה, אין סיבה לחכות שעתיים שיגיע אליכם מנעולן מהצפון. לכן חפשו מנעולן הקרוב לאזור מגוריכם, זהו הדבר ההגיוני ביותר בעת בחירת מנעולן.

תעודת מנעולן – בשביל להיות מנעולן צריך ללמוד את סודות המקצוע במוסד לימודים מוכר ותכנית לימודים מסודרת אשר בסופה מקבלים תעודה. לימודי המנעולנות נועדו להכשיר אנשי מקצוע לטפל בבעיות שונות הקשורות למנעולים ודלתות. מי שלא למד את את הנושא הוא פשוט מאלתר וזה לא מקצועי.

תעודת יושר – אתם לא יכולים לדמיין כמה מסוכן יכול להיות הידע המקצועי של המנעולן כאשר הוא בידיים הלא נכונות. מי שמקבל גישה אל מפתחות הבית שלכם יכול לשכפל אותם באמצעים שונים, כמו למשל ביצוע הטבעת פלסטלינה, או דרכים אחרות של ניצול לרעה. אתם חייבים להיות זהירים בעת בחירת מנעולן. מנעולנים רבים מכריזים כי יש להם אישור מטעם משטרת ישראל אבל אם תשאלו את משטרת ישראל הם יבהירו לכם בצורה חד משמעית שהם אינם עוסקים ברישוי מנעולנים. האישור המדובר הוא תעודת יושר וכדאי לוודא שלמנעולן יש אחת כזו לצורך השקט הנפשי שלכם.

ניסיון – אדם המנוסה בתחום מסוים עושה אותו יותר טוב מאדם חסר ניסיון, כך בדיוק בעת בחירת מנעולן. מי שעסק במקצוע במשך שנים רבות נחשף לסוגים שונים של בעיות, טכנולוגיות ומוצרים שונים ואולי אפילו עשה טעות אחת או שתיים. בסופו של דבר הניסיון הפך אותו למומחה אשר יכול להעניק לכם עבודה איכותית יותר ואפילו מהירה יותר. זמינות – מנעולן במקרים רבים הוא איש מקצוע אשר אתם חייבים באופן דחוף. לא בכל מקרה, אך בהחלט באותם המקרים בהם אתם זקוקים לשירותי פריצה (פריצת רכב או פריצת דלת כניסה). מצבים בהם אינכם יכולים להיכנס לביתכם הם מצבים בלתי נסבלים. כאשר אתם מחפשים פורצי מנעולים חשוב לבחור במנעולן מקצועי אשר מעניק לכם מענה לקריאות חירום בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע.

הוסף תגובה