ביטוח אופנוע

אופנוע מאפשר לנו ליהנות מיתרונות רבים, אין צורך לעמוד בפקקים הלא נגמרים של ארצנו, לחפש חניה שעות סביב הבית ומעל הכול החוויה שבנסיעה. יש המעדיפים לקנות אופנוע קטן או קטנוע המשמש בעיקר בעיר, יש המעדיפים את הספורט האתגרי וקונים אופנוע שטח או אופנוע גדול. אופנוע הוא כלי רכב נוח ויעיל אך עם זאת כל בעל אופנוע יודע כי הוא חשוף ויש צורך בעשיית ביטוח אופנוע.

ביטוח אופנוע מבטיח את הביטחון בנהיגה שלנו, ביטוח אופנוע כולל ביטוחים שונים. בדומה לרכב ביטוח חובה לאופנוע הוא ביטוח המחייב כל בעל אופנוע להצטייד בו, ביטוח חובה לקטנוע הוא בסיסי ומחייב. משמעות הביטוח הוא כיסוי במקרה של תאונה שלכם או של הולכי רגל. מעבר לביטוח חובה לאופנוע רבים בוחרים לבטח את האופנוע בביטוח מקיף, במקרה של הצתה, גניבה או חבלה באופנוע, ביטוח לקטנוע מבטיח כי במקרה של נזק תקבלו החזר אך ביטוח זה כולל דמי השתתפות עצמית ולרוב ביטוחים אלו יקרים. רבים נמנעים מלעשות ביטוח ז, למרות שגניבת רכב או תאונה מהווים הפסד כסף גדול יותר מתשלום ביטוח לאופנוע. בביטוח צד ג' לאופנוע מבטח אתכם בפני נזק לצד המעורב אתכם בתאונה.

חברות רבות מציעות ביטוח קטנוע, השוואת מחירים באינטרנט יכולה להוזיל לכם את הביטוח, בעת השוואת ביטוח אופנוע חשוב להשוות את גובה ההשתתפות העצמית שיש לשלם במקרה של תביעה, חשוב לוודא האם הביטוח כולל אופנוע חלופי, שירות חילוץ במקרה הצורך. ישנן חבורת ביטוח המציעות גם ביטוח לצמיגים.

השיקולים לעריכת ביטוח לאופנוע או לא תלוי בסוג האופנוע שיש לכם ובמחירו. השקעה על אופנוע חדש שעלה לכם כסף רב, תשלום של חמישה אחוז לשנה מבטיח שבעת גניבה או נזק לאופנוע תוכלו לקבל את הסכום המלא.

הוסף תגובה