בר לאירועים

בר לאירועים

רוב האירועים כיום כוללים בר לאירועים. בדרך כלל השאלה אינה עוסקת באם לכלול בר אירועים באותו אירוע, אלא האם כדאי לכלול בר אירועים אחד או שניים ויותר והיכן כדאי להזמין בר זה.

מאמר זה יעסוק בכל הקשור אל בחירת החברה אשר תספק לכם דוכני מזון ובר אירועים.

 

הכל בסל אחד- בחירת החברה הנכונה

אם אתם מתכננים אירוע מומלץ כי תתכננו אירוע מיוחד הכולל את הטרנד האופנתי של היום: דוכני מזון מיוחדים, מגשי אירוח צבעוניים ובר לאירועים הכולל משקאות אלכוהוליים וכן בר הכולל משקאות חמים.

דבר זה יהפוך את האירוע לאירוע בעל כמה מוקדים, כשכל מוקד יהיה צבעוני ומסקרן.

בנוסף, דבר זה יעניק למשתתפי האירוע את האפשרות להחליט מתי הם יהיו מעוניינים לשתות את כוס הקפה שלהם, הבירה, היין וכן לטעום מהיצע המזון העשיר.

עד כה הדברים מובנים ומשכנעים, אך השאלה החשובה ביותר הינה מאיזו חברה כדאי להזמין את השירותים הנ"ל. כיצד בוחרים את החברה בצורה נכונה והאם כדאי לשכור שירותים אלו ממספר חברות או להתמקד בחברה אחת אשר מספקת לכם את כל השירותים.

 

 

בר לאירועים ושירותים נוספים בחברה הנכונה

  • נתונים על החברה- חשוב מאוד לוודא כי מדובר בחברה בעלת ניסיון, המציעה לכם דוכני מזון, בר לאירועים,  סוגי המזון והתפריטים שבהם אתם מעוניינים. ההמלצה היא להיכנס לאתר האינטרנט של החברה ולבדוק כמה זמן היא קיימת. מי הם לקוחותיה. מה היא שקיפותה ביחס ללקוחות העבר שלה. האם האתר שלה כולל מכתבי תודה עם חתימה ברורה של אותה חברה אותה היא שירתה או לקוחות פרטיים. בנוסף, תמיד מומלץ לבחון האם נכתבו על החברה כתבות בעיתונות וכן היא נכללה בתוכניות שונות בטלוויזיה. קרוב לוודאי כי חברה אשר לא תהסס להציג את כל הנתונים הללו בשקיפות מלאה, היא חברה בעלת מוניטין אשר מעוניינת לשמר אותו ותעניק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר.
  • חדשנות- חשוב מאוד לוודא כי מדובר בחברה אשר מעודכנת בתפריטים וצורות הגשה מעניינות ומסקרנות. חברה זו יכולה להפוך את האירוע שלכם מאירוע שגרתי לאירוע צבעוני ומלא טעמים עלי ידי דוכני מזון ססגוניים.
  • כל השירותים בסל אחד- מומלץ לבחור בחברה אשר מציעה את כל השירותים להם אתם זקוקים. דבר זה יבטיח לכם ארגון מסודר של כל הקשור אל המזון, המשקאות, בר לאירועים, דוכני מזון, צורת הגשה והמלצרים של האירוע. בנוסף, פעמים רבות בחירה זו יכולה לפעול לטובתכם גם בכל הקשור אל העלויות.
  • עלויות- יש להגדיר את התקציב שלכם לאירוע מראש ולעדכן את החברה מהו התקציב אותו אתם מייעדים לכל הקשור לאוכל ומשקאות. בצורה זו החברה תוכל לתכנן עבורכם את האירוע בהתאם לתקציב זה ואתם לא תהיו מודאגים מכך שתחרגו מהתקציב שלכם.

הוסף תגובה