דוכני אוכל

אתר זולים

עורכים יום הולדת או אירוע לעובדים, רוצים שהאירוע יהיה קצת אחר, שיפתיע את האורחים. הכיבוד באירוע תופס חלק חשוב באירוע, לעיתים יש צורך בקייטרינג ולעיתים אתם מעוניינים לכבד במשהו יותר קליל או בכיבוד אחר. כיבוד שיפתיע את האורחים ויעניק להם תחושה של אווירה אחרת. ניתן בקלות להזמין דוכני אוכל. הזמנתם את העובדים לסרט, תוכלו לשלב עם דוכני פופקורן או קרפ צרפתי. הכנתם מסיבה לילדים תוכלו לשלב דוכן צמר גפן מתוק.

דוכני אוכל לאירועים כוללים החל מאוכל כגון נקניקיות, פלאפל, המבורגר וצי'פס. מגוון של דוכני אוכל מתוקים ומפתיעים כגון צמר גפן מתוק, קרפ צרפתי, וופל בלגי, פופקורן שתייה קרה, ברד ותירס חם. למבוגרים דוכני שתייה של קפה עם דבר מתוק ליד.

דוכני אוכל מתאימים לכל אירוע לקטנים ולגדולים, יום עיון או יום כיף לעובדים, ימי הולדת לקטנים ולגדולים, אירועים משפחתיים, יום עיון לעובדים טיולים וערבי גיבוש. ניתן לשלב את דוכן האוכל לכל אירוע, הדוכן מהווה אתנחתא או צהרים לעובדים וחוסך מכם את הטרחה לקנות ולהכין.

דוכני אוכל הם אטרקציה בפני עצמה בימי הולדת. הפופקורן הקופץ מול העיניים, המקל סבא שנעשה מול עיניהם. או הנקניקייה הנעשת מול עיניהם יותר טעימה מזו שבבית.

דוכן אוכל חוסך את הטרחה סביב הכיבוד לילדים או לאורחים. תוכלו לבחור בין מגוון הדוכנים, או להפעיל דוכן אחד בלבד. תוכלו לפתוח בדוכן האוכל ובהמשך המסיבה דוכן של מתוקים כגון קרפ צרפתי או וופל בלגי, לקטנטנים מקל סבא. בימים החמים תוכלו לשלב גם דוכן של מיץ קרח במגוון טעמים.

הוסף תגובה