המסע אל השפע / כיצד מנהלים את מסע אל השפע ומה משמעותו?

מהו שפע?

 

שפע הוא מונח כללי שבא לתאר את החיים הטובים – בכל המובנים ובכל התחומים. שפע אינו רק מונח כלכלי המתייחס לכסף אלא הוא מתייחס לשורה ארוכה מאוד של התנהגויות אנושיות.

 

שפע יכול להתבטא במידת הרוגע שלנו כאנשים, באיכות ובצורת התקשורת שלנו, בעוצמת היצירתיות והאהבה שלנו, במידת הסיפוק והאושר שלנו מעבודה שאנו מבצעים ומבני הזוג שאיתם אנו חולקים את חיינו, בבריאות הגוף שלנו, בטיב האוכל שאנו צורכים, הבגדים שאנו לובשים והמראות היומיומיים שאנו רואים. שפע מתבטא בכמויות החיוך שעל פנינו, ההודיה והשמחה שבליבנו והנדיבות שבכיסנו.

המסע אל השפע

 

שפע הוא מסע פנימי. כל חיינו אנו יכולים ל"שדרג" את מידת ההבנה שלנו לשפע הקיים בתוכנו ולממש אותו יותר ויותר. אנו יכולים להפוך לאנשים שמחים וחיוביים יותר, לאנשים רגועים ואמיתיים יותר, לאנשים נדיבים ומפרגנים יותר, לאנשים טובים יותר ושופעים יותר.

 

למעשה, המסע אל השפע הוא תמצית חיינו. אנשים שבוחרים להיכנס למסע הזה משנים את חייהם מהקצה אל הקצה ומשפרים באופן דרמטי את איכות החיים שלהם ואת משמעות החיים שלהם.

כל שנה עולים כיתה

 

המסע אל השפע הוא מסע אינסופי שלא נגמר לעולם. מי שמחויב לשפע הפנימי שבו – מגלה כל שנה רבדים חדשים ועמוקים יותר של עצמו. הוא עולה כיתה כל שנה וכל שנה מביאה איתה יותר הרמוניה, יופי, שפע, הצלחה ופינוקים.

 

המסע אל השפע הוא מסע מפסגה לפסגה, מרמה לרמה, מכיתה לכיתה. לכן, בכל פעם שאתם מגיעים לפסגה "האחרונה" ואתם בטוחים שמעבר לה אין עוד – אתם מופתעים לגלות עוד ועוד פסגות מדהימות ושופעות באופק שמחכות שתגעו בהן.

וטיפ לסיום: ללא שפע פנימי אין משמעות לחיים. חיים ללא שפע הם חיים מסכנים, צרים ומתסכלים. למעשה, חיים ללא שפע אינם חיים אלא קיום בלבד.

הוסף תגובה