המקצוע הנכון / מה חשוב יותר – לבחור את המקצוע הנכון או את הגישה הנכונה?

גישה מצליחה חשובה יותר מכל מקצוע

 

רוב האנשים מאמינים – בטעות – שרק ברגע שהם ימצאו את המקצוע הנכון והמתאים להם, רק אז הכל יסתדר עבורם בחיים והם יהיו מרוצים ומסופקים מעבודתם.

 

לאמיתו של דבר, בחירה נכונה של מקצוע מתאים אינה הדבר החשוב ביותר בתהליך בניית הקריירה שלנו. להפך, גישה מצליחה וחיובית חשובה הרבה יותר מכל בחירה נכונה שנעשה, משום שללא גישה נכונה זה בלתי אפשרי להגיע לבחירה הנכונה.

עם גישה מצליחנית – הסיכוי לבחור נכון עולה פלאים

 

ככל שאנו לומדים להיות משקיענים, מקצועיים, חיוביים, אופטימיים, מצליחניים ומתמידים בחיים – כך אנו הולכים ומתקרבים אל המקצוע הנכון לנו.

 

לעומת זאת, ככל שאנו נשארים מה שאנו ורק מתמקדים בחיפוש המקצוע הנכון לנו ונתקעים בביצוע "הבחירה הנכונה" – אנו נמשיך לעשות טעויות בבחירה, נגשש באפילה, נתפתה להזדמנויות כוזבות, נבזבז את זמננו לשווא ובעיקר – נברח תמיד אל הבחירות המוטעות והכישלוניות, כדי להמשיך ולחפש ולא כדי להתחייב, להעמיק, להתמודד ולהצליח באמת.

שנו את גישתכם לעבודה

 

אם תשנו את גישתכם לעבודה, אם תחליטו שאתם באמת רוצים לעבוד מכל הלב, אם תבינו שמטרתה של העבודה בחיינו אינה רק פרנסה אלא גם תרומה, סיוע ושיפור העולם בו אנו חיים ואם תקבלו את העובדה שכדי להצליח בעבודה ובקריירה שלכם יהיה עליכם להשקיע שנים על גבי שנים של התמקצעות, התמודדות עם קשיים ומיומנות – אתם תקרבו את עצמכם למקום הנכון לכם, כי אתם פועלים מהמקום הנכון בתוככם.

 

זה בכלל לא משנה באיזו עבודה אתם עובדים כרגע – מה שהכי משנה זו הגישה שלכם לעבודה. זה לא משנה שהעבודה הנוכחית שלכם אינה פסגת השאיפות שלכם – מה שהכי משנה היא דווקא היכולת שלכם ליהנות ממנה, כדי להגיע ממנה לעבודה טובה ומוצלחת יותר ויותר.   

וטיפ לסיום: מה שאתם רוצים להיות זה מה שאתם עכשיו. אם עכשיו תלמדו להיות מסופקים וחיוביים ממה שיש לכם – תגיעו מהר יותר למחוז חפצכם.

הוסף תגובה