חברת קייטרינג

נדמה כי חברות קייטרינג מתקשרות לרוב עבור האדם הממוצע עם אולמות אירועים וחגיגות גדולות כגון חתונה, ברית מילה או בר מצווה. אולם חברת קייטרינג ממוצעת פעמים רבות אינה מסתמכת אך ורק על אלו בפעילותה השוטפת. יש לא מעט חברות בתחום המציעות שירותים נוספים פרט לקייטרינג לאירועים גדולים, ובכך זוכות באפיקי הכנסה נוספים – בעוד אנו, הצרכנים, נהנים מהאוכל המצוין של אותן חברות לא רק במפגשים לעתים רחוקות בחתונות כאלו ואחרות. במילים אחרות, אם בחתונה אליה הגעתם התפעלתם ונהניתם עד מאוד מהתפריט העשיר והיצע המנות הטעימות של חברת קייטרינג בשרון ששירתה את האירוע, אינכם צריכים להמשיך לפנטז על המנות ההן בעודכם מחזיקים בכרטיס הביקור למקרה שאי שם בעתיד תארגנו אירוע גדול משלכם.

 

במאמר זה נספר לכם מעט אודות הפעילויות הנוספות של חברת הקייטרינג, וכן באילו משירותיה תוכלו להיעזר למטרות שונות.

 

לא רק באולמות אירועים – חברת קייטרינג עד הבית

 

חברת קייטרינג אינה עניין רק לגני אירועים ולאולמות. בהחלט אפשר ליהנות משירותיה הטובים של אותה חברת קייטרינג בשרון שאהבתם גם בין כתלי הבית.

 

לפעמים אנו מארגנים אירוע רב משתתפים בחצר הבית או בסלון. אירוע זה יכול להיות מפגש משפחתי גדול וחוצה דורות, מסיבת יום הולדת, כנס מחזור של חברים מהצבא או מהתיכון, וכן הלאה. באירועים אלו לרוב מארגנים מזנון חופשי בהגשה עצמית. את האוכל תוכלו להכין לבדכם, אולם מדובר בעבודה רבה בשל מספר האנשים הגדול, ופעמים רבות גם תיתקלו בצורך להשלים ציוד, בשל העובדה שאינכם מחזיקים כמות כלים כה גדולה או מספר כסאות גדול מספיק לכל האורחים. אפשר לארגן שכל אחד מהבאים יביא עמו מנה כלשהי – נוח וזול יותר עבורכם, אולם בעיית הציוד נותרה בעינה והארגון של מי יביא מה הוא אופרציה רבה ומפרכת.

 

על כן, במקרים כאלו, תוכלו להוריד מעצמכם דאגות מיותרות וריצה לשכנים להשאיל כסאות, על ידי שליפת אותו כרטיס ביקור של חברת קייטרינג בשרון ששמרתם מאירוע אחר. תנו לחברת הקייטרינג לדאוג במקומכם – היא תארגן את האוכל הטעים, תביא את כלי ההגשה ושאר הציוד הדרוש, ולכם יישאר רק לקצור את המחמאות על האירוע הנהדר שארגנתם.

שירותים נוספים שמציעות החברות בתחום הקייטרינג

 

אך חברת קייטרינג אינה בהכרח – כפי שאמרנו קודם – פועלת רק באירועים חד פעמיים. רבות מהן רותמות את יכולותיהן בתחום המזון גם לאפיקים נוספים, כגון הכנת אוכל מוכן לחדרי אוכל בקיבוצים, במפעלים, בחברות, בבתי אבות ועוד כהנה וכהנה. בנוסף, חברות קייטרינג בשרון, או ליתר דיוק, בקיבוצי השרון, לעתים מספקות גם אירוח בחדרי האוכל הקיבוציים, כך שניתן ליהנות מתוצרתן הנאה וממאכליהן אניני הטעם גם ללא אמתלה של אירוע מיוחד וחד פעמי.

הוסף תגובה