יוגה בשילוב עם Nlp ודימיון מודרך

יוגה בשילוב עם nlp ודמיון מודרך מועבר לילדים במיגוון של גילאים ולבני נוער 

טיפול ואימון פרטני מאוד מיוחד המקנה כלים פרקטיים לאיזון גופני ונפשי. את אימון היוגה אני מתאימה למאומן תוך כדי התיחסות לצורך האישי של כל ילד ונער. היוגה טובה לכל גיל ולכן אותם יתרונות שמקבלים המבוגרים מקבלים הילדים. גמישות, כוח פיסי, ריכוז, מיקוד, איזון הם רק חלק ממה שמשיגים. 

לבני נוער עם בעיות קשב וריכוז ניתן לבחור אימונים ממוקדי מטרה כד לשפר את טווחי הקשב והריכוז.ליוגה טכניקות רבות לכך גם בתירגול הגופני וגם על ידי תרגילי נשימות.טיפול למטרה זאת משולב עם שיחה,הגדרת מטרה,וזיהוי הקושי אותו המאומן חווה בחייו האישיים.דרך ה NLP ודמיון מודרך ניתן לקבל כלים רבים נוספים להתמודדות הריגשית כמו התיסכול והעומסים אותם חווים,התמודדות מול לחצים שונים כגון לחץ חברתי,לחץ בבית הספר ועוד.

 

בטיפול זה אני מלמדת ומאמנת אותם איך ליצור לעצמם מחשבות ורגשות טובים על ידי אימון והכרת החלק המנטלי שלהם. הם לומדים לדמיין באופן היחודי להם כך שהתחושות שלהם ישתנו ויועצמו לטובה. הם מתרגלים דרכים שונות לחזק את עצמם ולהשתמש בכוח המחשבה והדמיון כדי להתמודד עם רגשות קשים כגון פחד, חוסר אונים, כעס,מתח לחץ,חרדה,תסכול ועוד. 

שיטת ה NLP נותנת כלים רבים לאיבחון וישום שינויים דרך השפה, הדמיון מערכת החישה ושפת הגוף. אלו הכלים שבהם ניצור שינוי בכל תחום שרוצים לשפר בחיים. אני מאמינה שהטכניקות שנלמדות חשובות ועוזרות ליצור מציאות שבה הילד והנער מבין את כוחן הרב של חשבותיו ולומד לכוון אותן כך שירגיש בטוח בעצמו ביכולתיו מול ההתנהלות היום יומית בחייו. 

הטיפול מתואם ברמה הגופנית לכל ילד ונער, אני מאפשרת למידה לפי היכולת ומקדמת ומאמנת כל ילד לפי הצורך. הילדים לומדים לקבל אחריות על גופם ומכירים בכוח המחשבה שלהם.ניתן לשפר ביטחון עצמי,מוטיבציה,תקשורת ועוד בטיפול הזה. 

ניתן לבחור באימון יוגה או בטיפול NLP או בשילוב של שניהם.מומלץ לדבר איתי ולקבוע שיחת יעוץ והכרות הניתנת בחינם. 

הוסף תגובה