למה אני מצלם חתונות

היי שמי משה סמואל,בן 32 ממושב עשרת (כן יש מקום כזה…).

המאמר הפעם הוא לא על טיפים בנושאי צילום, צילום אירועים, צילום חתונות וענייני חתונות השמחות בכלל,

אלא על הקשיים למי שמתחיל בצילום חתונות(=זה אותו הדבר לכל התחלה של עסק, עיסוק).

למי שלא מכיר אותי בנוסף ליכולת הצילום המופלאה שלי, מסתבר שאני גם חכם, ברוב עוונותי אני בעל תואר מהנדס  : מהנדס אלקטרוניקה ומחשבים (Bs.c התחלתי לימודים באוניברסיטת בן גוריון וסיימתי את התואר במכללת חולון, סיפור ארוך שאני יכול לספר למי שירצה לשמוע את חוליי מוסדות ההשכלה הגבוהה בארץ).

אבל זה לא העניין, המאמר הזה בא לחזק את כל מי שרוצה להתחיל משהו, להתחיל עסק בתחום שהוא אוהב ורוצה לעסוק בו (במקרה שלי זה צילום, צילום חתונות , צילום סטודיו וכל מה שקשור לצילום ).כשאני מדבר עם לקוחות, שכנים, שכנות ,חברים במילואים, חברים ללימודים, הורים לילדים בגן שעשועים, נחרדים ממש כשאני מספר להם שאני מעז (!!!) לעשות משהו שאני אוהב ולא הולך עם הזרם (כמו  שעשו חבריי ללימודים) ועובד בתעשיית ההיי טק. אני שומע ללא סוף, מה יש בזה עבודה? מה זה לא מפוצץ בתחרות? מרווחים מזה כסף?

אז אני אומר כן!!! יש בצילום חתונות תחרות! כן יש בצילום חתונות עבודה! כן צלם חתונות מרוויח כסף! (אמנם הוא צריך לבסס את שמו=סבלנות של ברדלס), אבל הכי חשוב יש לי בזה אהבה!

אני אוהב ל צלם חתונות , צילום חתונות זה מה שמביא את הכי הרבה שמחה בתחום העבודה.

שכאני מקבל את התגובות החמות של הזוגות שאני צילמתי בחתונותם, זה שווה את כל הרגעים המעצבנים ומלחיצים בחיים.

מוסר השכל:

בכל מקצוע בחיינו יש תחרות, יש עבודה, יש כסף, אנחנו רק צריכים למצוא אותו המקצוע שייתן לנו את מירב ההנאה והסיפוק,והכסף יבוא אלינו (תמיד יש פרנסה במה שאתה טוב בו).

למי שמתחיל בתחום צילום חתונות, צילום אירועים , לך על זה בכל הכוח, זה יכול להיות כיף! בטח יותר מלבשת מול מחשב במשרד במשך 9-13 שעות ביום…

הוסף תגובה