מסגרות לתמונה מעוצבות

מסגרות לתמונות מעוצבות – לפעמים נעים להיכנס למסגרת

יצירת פאר מושלמת היא יצירה שאנחנו מתגאים בה בכל פעם שאנחנו מסתכלים בה. לכל אחד מאיתנו יש בבית או בחדר את החפץ המרשים המושך את כל מי שמגיע לביקור. תמונה יפה בחדר יכולה להיות משנת אווירה ומעוררת השראה, תמונות עם מסגרות לתמונה מעוצבות זו כבר שלמות בפני עצמה. ישנן מסגרות לתמונה מעוצבות בגדלים חומרים וסוגים שונים – איך תוכלו לבחור מסגרות מעוצבות?

מסגרות לתמונה מעוצבות – למה צריך אותן?

זה נכון, תמונה שווה לפחות אלף מילים. תמונות על קנבס טובות יכולות לדבר בפני עצמן ואין כל צורך להוסיף להן מסגרות לתמונה מעוצבות. אך לא פעם, מסגרות מעוצבות יכולות לשנות את התמונה לחלוטין, ולהוסיף לתמונה נופך אחר ומגע מעוצב, שלם ויוקרתי יותר.

מסגרות לתמונה מעוצבות מקנות לתמונות יותר פוקוס. כיף לראות את השילוב בין תמונות לבין מסגרות מעוצבות שאנחנו בוחרים להתאים להן. לכן כשרוכשים תמונות על קנבס יוקרתיות, כדאי מאוד להתאים להן מסגרות מעוצבות. כל מי שאוהב אומנות, אסתטיקה ועיצוב יודע, כי תוספת של מסגרות לתמונה מעוצבות יכולה להתאים את התמונות באופן מושלם למקום בו אנחנו מעוניינים למקם את התמונה, בין אם מדובר בחדר מגורים, מבואה, חדר מדרגות, סלון ואפילו במשרד.

 

מסגרות לתמונה מעוצבות, איך בוחרים אותם?
ישנם כמה כללים לבחירת מסגרות לתמונה:

  1. הגודל לא קובע – כשמדובר על מסגרות לתמונה מעוצבות חשוב שתהיה התאמה בין התמונה לבין המסגרת. קחו בחשבון כי מסגרות לתמונה עשויות להשפיע על גודל התמונה. היו בטוחים כי יש לכם מספיק מקום לתמונות המכילות מסגרות מעוצבות גדולות.
  2. המסגרת מלווה את התמונה ולא "גונבת" פוקוס – לא כל סוגי תמונות על קנבס מצריכות מסגרות לתמונה מעוצבות. שימו לב, כי אתם בוחרים מסגרות לתמונה מעוצבות שבאמת ראויות לקבל פוקוס על ידי מסגרות מעוצבות. יחד עם זאת, ישנן תמונות על קנבס יוקרתיות שהיופי שלהן חבוי דווקא בפשטות. בתמונות מסוג זה מומלץ לוותר על מסגרות מעוצבות.
  3. איכות ללא פשרות – לאחר שהשקעתם ובחרתם את התמונה המושלמת, אין סיבה להתפשר על מסגרות לתמונה מעוצבות. בחרו את המסגרת המושלמת לתמונה גם אם תצטרכו לחכות קצת. כשמדובר על חיפוש מסגרות לתמונה מעוצבות מילת המפתח היא סבלנות.

איפה ניתן לרכוש מסגרות לתמונה מעוצבות?

תתפלאו, אך אתם לא חייבים לצאת מהבית, כדי לבחור מסגרות לתמונה מעוצבות מתוך מבחר רחב. אתר האינטרנט של גלריה לאומנות מירל מציע מגוון רחב של יצירות אומנות, ובהן גם אוסף מרשים של מסגרות מעוצבות שיוכלו ללוות בראווה כל תמונה, ולהפוך אותה ליציאת פאר עוצרת נשימה. כשאתם מחפשים תמונות על קנבס המתאימות ביותר, גלריה לאומנות מירל היא הכתובת שלכם.

הוסף תגובה