מסעדות באילת

אתר המסעדות באילת

הרבה נאמר על אילת אך מעט נאמר ונכתב על המסעדות באילת. אילת גדושה במסעדות בשלל גוונים, טעמים וניחוחות. כמעט כל סוגי המטבחים בעולם קיימים באילת אם בבתי מלון או במסעדות בעיר, בטיילת וכדומה.

מסעדות באילת הם חלק מהבילוי, החופשה והכיף באילת. כל מסעדה מעוצבת בסגנון שונה ומשדרת אווירה שונה. כיום המסעדות באילת הן אטרקציה בפני עצמה.

אילת היא בירת האוכל הבלתי רשמית של ישראל. בדרך כלל קל מאוד לאתר בכרך הגדול והסואן מסעדה ראויה וגם אם לא נפלתם על אחת כזאת בפעם הראשונה, רוב הסיכויים שלהבא יתמזל מזלכם. הליכה קלה ברחובותיה של אילת  מגלה שלל מסעדות חדשות, כאלה שנפתחו בדיוק אתמול וכאלה שסוגרות את הבאסטה כבר מחר.

קצב ההתחלפות של מסעדות באילת יות הוא מסחרר ומפתיע בתנודות הקיצוניות שלו. החיפוש המתמיד אחרי מקומות טרנדים מאלץ את בעלי המסעדות להרבות בחידושים כדי לשמר קהל לקוחות נאמן. אולם, לא כולם עומדים באינטנסיביות התובענית הזו ורבים מחליטים לפתוח מסעדה חדשה דווקא מחוץ למקום בו קורה הכל.

בעלי מסעדות שוקלים היטב האם למקם את המסעדה באזור בו תמיד יש ביקוש לאכול אך גם תחרות אגרסיבית בין מסעדות או שמא כדאי לקחת סיכון ולפתוח מסעדה באזור פחות אינטנסיבי אבל בו סיכוי לבידול עצמי ולהצלחה בלעדית כמעט בלי התמודדות יומיומית עם מתחרים.

דילמה קשה זו פתרו מספר בעלי מסעדות שהחליטו לבחור באופציה הפחות רועשת, אזורי הפריפריה שסביב לאילת . מצד אחד, מדובר במקומות שפרט לתושבים אף אחד מבחוץ לא מבקר בהם. מצד שני, חלק מהמסעדות הללו הצליחו להפוך לוקיישן מת לאדמה קולינארית בוערת.

כך למשל, רחובות הפכה בשנים האחרונות מפריפריה מנומנמת להיכל תענוגות גסטרונומי עם הטמפל בר, בלק ופביאן ועמה זקפו ראש גם ראשון לציון, פתח תקווה ואפילו אשקלון

המטבחים במדינת ישראל זכו בפרסים בעולם כולו על האיכות, הטעם והשירות. יש במה להתגאות בכחול לבן

בתאבון

הוסף תגובה