מתכון טראפלס

אם אתם חולמים על משהו טעים ובוודאי שחשבתם באחד החלומות שלכם על שוקולד, אז כדאי מאוד שתכירו מה זה טראפלס ואיזה טעים טראפלס, ואם אתם כבר מכירים  אז כדאי מאוד שתרוצו ותכינו לכם כדורי טראפלס טעימים במיוחד, טעימים שאי אפשר לעמוד בפניהם ופשוט כולם רוצים לקפוץ ולקחת את הטראפלס האחרונים כי זה פשוט נפלא.

טראפלס הוא סוג שוקולד נהדר שממש קל להכין אותו ולכן הכנו לכם כאן מתכון טראפלס שמאפשר לכל אחד בכל זמן נתון להכין לו כמות מכובדת של טראפלס לו ולכל המשפחה ולחברים, וליהנות. 

המצרכים הדרושים להכנת טראפלס: 

שוקולד מריר או חלבי – 200 גרם

חמאה- 50 גרם

חלמון מהביצה- 1

אבקת קקאו כמובן

כפית וודקה או כפית ליקר של קפה או כפית נס קפה

 אז הכיצד אנחנו מכינים טראפלס כל כך מעולים: 

מתחילים קודם כל עם השוקולד כמובן שהוא המוצר העיקרי שלנו כאן בהכנת טראפלס, וממיסים את השוקולד בתוך סיר על ידי הרתחה והוספת קצת מים רותחים ומערבבים את השוקולדים בסיר עד שזה מגיע למצב נמסות כמו קרם ובלי שיישארו כל  מיני גושים שיפריעו לאחר מכן, זה חייב להיות נמס לחלוטין על מנת שיצאו טראפלס מושלמים.

לאחר שזה נמס מוסיפים את החמאה ושוב מערבבים הכל עד שזה מקבל מרקם אחיד. 

לאחר הוספת החמאה אנו צריכים להוסיף את שאר המרכיבים שהם החלמון של הביצה והליקר, וודקה או קפה.

מעבירים את הכל לקערה ומכניסים למקפיא לכמה שעות עד שיקפא וכבר משלב זה מתחילים להריח טראפלס טעימים ועשירים, איזה כיף ואיזה טעים .

אבל שלב הכיף מגיע עכשיו כאשר לאחר שמוציאים את עיסת השוקולד מהמקפיא, לוקחים מים חמים ומתחילים להוציא ולעשות כדוריים של עיסת שוקולד, כדורים לפי הגודל שאתם חושבים ולפי הכמות שאתם רוצים. 

כדורים כאלה עדין לא יכולים להיקרא טראפלס עד שלא ערבנו כמובן את הקקאו .

הקקאו משחק תפקיד מאוד מרכזים, מניחים את הקקאו בקערה או צלחת נפרדת והכדורים הקפואים שאנחנו מוציאים פשוט טובלים היטב בקקאו בכל הצדדים ומניחים בצד, לאחר שהכנו את כל הכדורי טראפלס ואנחנו כבר רוצים לאכול.
אז צריך לחכות ולהכניס את הכל למקפיא לכמה שעות להוציא ברגע שרוצים לאכול, ופשוט אתם תבינו כמה טראפלס זה כל כך טעים.

הוסף תגובה