מתכונים טובים

כולם אוהבים אוכל, אין מישהו שיסרב לאוכל טעים ובוודאי שלא יסרב לארוחת מלכים, ובוודאי שכולם אוהבים אוכל משום שאוכל צריכים לגוף , לנשמה, אך צריך להבין שיש רבים שמתייחסים לאוכל כבילוי, הם מכינים מתכונים מצוינים על בסיס מאכלים מעולם ומכינים מה שכתוב להם במתכונים שלהם ויוצא להם פשוט כמו שנאמר: דליקטס. 

המאכלים הטובים ביותר הם המאכלים אשר מורכבים בדרך כלל כחלק של מתכונים מצוינים שעברו תהליך, של הכנת האוכל ובדיקה וניסוים על המאכלים, השפים לדוגמא מנסים מספר פעמים, חושבים ובודקים האם זה הטעם המושלם עבור מתכונים כאלה, ונותנים אפילו לטעימות למספר רב של אנשים שיבדקו ויגידו האם מבחינתם זה מושלם , והאם מבחינתם הם רואים זאת כמנה שמוגשת לאורחים במסעדה לדוגמא או כמנה שמוגשת באורחת ערב קסומה, ארוחה שיכולה לשדרג כל אירוע. 

מאכלים כאלה ותכנון של מאכלים כאלה מסתיים לאחר שלב הניסוי והטעמים , בכתיבת מתכונים, כאשר הכתיבה של המתכונים מאפשר בעצם לכתוב ולתעד את כל מה שעשינו, בכל מתכונים כאלו אנחנו כותבים מה בדיוק המרכבים שהם חלק מהמנה שלנו, מה המרכיבים שצריך להוסיף.
כמה בדיוק מכל דבר, כמה כפות מכל דבר, האם אלה מתכונים מיוחדים וצריך להוסיף כוס כזה לעומת כוס כזה, איך לערבב ופשוט את הכל צריך להעביר לדף ולקרוא לזה מתכון, אפשר להכין אוגדן של מתכונים ופשוט לעבוד על פיהם.

 מתכונים נוחים וכתובים באופן ברור וסדר פעולות מסודר יכול לעזור למאוד למי שמכין אוכל, יכול לכוון אותו ,יכול להועיל לו וכאשר הוא ישתמש ברשימת מתכונים מסודרת הטבח יידע להסתדר עם האוכל ויידע לאחר מכן לעשות זאת מספר פעמים ללא בעיה, אולי תידרש הדרכה פרונטאלית מספר פעמים בעיקר במסעדות שם אין מקום לטעויות גם בבישול וגם ברשימת מתכונים מסודרת.

 כולם כמובן ישמחו לדעת שלכל מאכל יש מתכונים, ולכל מתכונים יש מרכיבים והכל די חשוף , כך שאם תרצו מתכון כלשהו תמיד תוכלו למצוא בתוכניות בישול או באינטרנט, ותוכלי למצוא רשימה ארוכה של מתכונים ואפילו מדריכים בוידאו איך להכין על פי המתכונים שאתם בחרתם.

הוסף תגובה