נשמה יתרה / מהי נשמה יתרה ואיזה אנשים נולדים עם נשמה יתרה?

נשמה יתרה

 

אדם עם נשמה יתרה הוא אדם ששונה באופן מהותי מאדם "רגיל". אדם רגיל הוא אדם מחושב ושכלתני שיודע לדאוג לעצמו ובעיקר פועל מתוך "הראש". לעומתו, אדם עם נשמה יתרה הוא אדם שפועל מהנשמה ולא רק מהראש.

 

מרבית האנשים אינם נשמות יתרות. רק חלק מהאנשים נולדים עם נשמה יתרה, דבר שהופך אותם לחריגים, שונים, ייחודיים ולעיתים קרובות גם "פראיירים" כי הם מונעים על ידי מערכת קבלת החלטות שהיא שונה מהמקובל ושהיא אינה שכלתנית.

 

 

 

נתינה יתרה

 

אנשים בעלי נשמה יתרה הם בדרך כלל אנשים בעלי צורך בנתינה יתרה. הם אוהבים לתת, הם חייבים לתת, הם ממש זקוקים לתת ולעשות טוב לאחרים כי זה חלק מהמבנה הנפשי שלהם.

 

הנשמה שלהם חזקה בהרבה מהאינטרסים שלהם, ולכן אין להם ברירה אלא לתת, לעזור, לתמוך, לסייע, לעשות טוב לאחרים ולהקריב הרבה פעמים את האינטרסים הצרים שלהם לטובת אחרים.

 

 

 

מקצועות רגשיים

 

יש אנשים שאין להם בעיה לשקר, לנצל, לפגוע, להטעות, לקחת מאחרים ולעשות מעשים זדוניים ורעים כי הם חושבים רק על עצמם. אלה בדיוק האנשים שנולדו ללא נשמה יתרה. אנשים עם נשמה יתרה אינם מסוגלים לכך, אפילו כשהם רוצים או מנסים להיות כאלה.

 

בדרך כלל אנשים עם נשמה יתרה מגיעים בסופו של דבר למקצועות הומניסטיים ואנושיים שדורשים סיוע, עזרה לזולת, נתינה, דאגה, אכפתיות ומעורבות אישית ורגשית בחייהם של אנשים אחרים.

 

 

 

אוטנטיות

 

אדם עם נשמה יתרה אינו מסוגל להעמיד פנים. הוא אינו מסוגל לזייף או לשקר ולשחק משחק מדומה. הנשמה שלו אינה מאפשרת לו לעשות את הדברים הללו. היא גוזרת עליו להיות אמיתי, פשוט, ישיר, צנוע וענייני.

 

אנשים בעלי נשמה יתרה אינם שחקנים והם אינם זוהרים או בולטים בצורה חריגה. הם אינם מחפשים כבוד, רושם או שררה. להיפך, הם גלויים, לעיתים קרובות גלויים מדי. הם פשוטים, לעיתים קרובות פשוטים מדי. הם אינם עסוקים ברושם ובכיבודים אלא בעבודת הנשמה. פעמים רבות, הם בורחים מהכבוד גם כשהוא רודף אחריהם ומעדיפים שלא להיות בעין הציבורית אלא להיחבא אל הכלים.

 

 

וטיפ לסיום: אדם שנולד עם נשמה יתרה יודע ומרגיש זאת. זו אינה בחירה – זה גורל, ייעוד וזהות שיש ללמוד לקבל אותה ולהשלים איתה.

 

הוסף תגובה