סדנאות מודעות עצמית בישראל

נראה כי כיום ישנו מגוון רחב מאד של סדנאות מודעות עצמית אשר מוצעות לנו לצורך "שיפור עצמי", וכל מיני מושגים שלא תמיד ברור לנו מה טיבם. האמת היא כי סדנאות מודעות עצמית שהינן מקצועיות, ונערכות ע"י מומחים בנושא, הן בעלות פוטנציאל רב מאד בשבילנו, ואנחנו יכולים להפיק מהן תועלת רבה מאד.

כיום, המונח סדנאות מודעות עצמית נראה קצת מבלבל – פעמים רבות קושרים אותו גם לרפואה אלטרנטיבית מסוגים שונים ולטיפולי רפואה משלימה. אולם סדנאות במודעות עצמית, שהינן מקצועיות ואיכותיות, אינן קשורות לרפואה אלטרנטיבית כזו או אחרת. סדנאות מודעות עצמית באות לגרום לנו להכיר את עצמנו, ולהבין כיצד הדבר משפיע על החיים שלנו, לטוב ולרע. סדנאות מודעות יכולות לעזור נו לשים את הנקודה על הדברים שמפריעים לנו בעצמנו – ולהבין שהדברים אינם רעים כפי שהם נראים.

סדנאות מודעות עצמית למען השיפור שלכם

לכל אחד מאיתנו מודעות עצמית ברמה כזו או אחרת. ניתן לחשוב כי הסדנאות אמורות לגרום לנו לשים לב לכשלים ולחסרונות שלנו, כביכול, ולתת לנו כלים להתגבר עליהם. האמת היא קצת שונה. לרובנו בהחלט יש מודעות עצמית, ואנחנו יודעים להכיר בחולשות שלנו. הבעיה היא במקרים רבים שונה, ולכך סדנאות שלנו באות לתת פיתרון – רובנו חושבים יותר מידי על החסרונות שלנו ולא חושבים על היתרונות שלנו ועל נקודות החוזק שבנו.
המטרה של הסדנאות היא לעורר לנו את תשומת הלב למה שאנחנו טובים בו, לכישרונות שלנו וליכולות שלנו – ובכך לחדד אותם, וכמובן להפיק מהם את המקסימום.

המטרה של סדנאות למודעות עצמית היא לא לעורר בנו מודעות עצמית – לרובנו היא קיימת במידה כזו או אחרת. הסדנאות מודעות באות לחדד ולהכווין את המודעות העצמית שלנו אל אפיקים מועילים יותר וטובים יותר, שגם יגרמו לנו להעריך יותר עצמנו וגם להכיר את עצמנו טוב יותר.

סדנאות מודעות עצמית- מהלך הלימודים

ישנן מכללות מובילות בארץ בתחום ה NLP ו- דמיון מודרך. כחלק בלתי נפרד מהקורסים והסדנאות המועברות, גם סדנאות מודעות עצמית אינן נפקדות מתוכניות הלימודים. כחלק מהתהליך של ההכרה העצמית שלנו, והיכולת לשנות את צורת החשיבה שלנו והדרך שבה אנחנו מסתכלים על העולם, סדנאות מודעות עצמית תופסות חלק בלתי מבוטל ממהלך הלימודים. לימודים אלה מציעים לעבור סדנאות מודעות, שיעזרו לכם לתפוס את הכיוון הנכון של החיים שלכם, להכיר את עצמכם טוב יותר, ולהבין כיצד להצליח יותר בחיים ולהגיע אל הישגים חדשים.
סדנאות מודעות עצמית צריכות להיות מועברות ע"י אנשי מקצוע שנחשבים מומחים בתחומם, והם ישמחו כמובן להתחיל אתכם את התהליך של ההכרה העצמית שלכם.

פנו עוד היום ללימודי מודעות עצמית, ובדקו איזה קורסים מציעים לכם סדנאות מודעות אשר מתאימות לכם – זה הזמן ליצור את השינוי בחיים שלכם.

הוסף תגובה