סדנת שוקולד

אתר זולים

סדנת שוקולד – לא למכורים בלבד

לאוהבי שוקולד ופינוקים יש כיום מגוון דרכים להפוך את העניין ליותר מתחביב או לפחות ליהנות ממנו בצורה משמעותית, סדנאות שוקולד משלבות בתוכן לימודים מעניינים, כיף וטעימות, לא חייבים לצאת שוקולייטרים מהסדנאות אלא רק עם ידע מעשיר על עולם הקקאו.

 

סדנת שוקולד נעשית בדרך כלל ברוח קלה וידידותית ולא מלמדים בה חומרים קשים מידי, את כל המתכונים והשיטות שמלמדים בדרך כלל בסדנאות אנשים יכולים לעשות בבית, אנשים שהולכים לסדנאות שוקולד בדרך כלל רוצים לבלות ערב נעים וטעים ולצאת עם קצת ידע על התחום הרחב כל כך, סדנת שוקולד יכולה להיות בילוי זוגי רומנטי ומהנה במיוחד או ערב נעים עם חברות, בילוי נהדר לוועדי עובדים או קבוצת חברים, ימי נישואין וימי הולדת ועוד.

 

 

מה כוללת סדנת שוקולד בדרך כלל?

 

 

סדנאות שוקולד הן בדרך כלל חד פעמיות, חומר בסיס מהנה וקליל שמוגש במפגש של כמה שעות שמלווה את המשתתפים לכל החיים, בכל סדנה יש חומר לימוד שונה אך רובן מתייחסות לדרך הפקת השוקולד, סוגיו השונים ומקורותיו, איך עובדים נכון עם שוקולד ומהם החוקים ליצירת שוקולד משובח באמת, באיזה שוקולד להשתמש לאיזה מתכונים ועוד.

 

בנוסף מלמדים בסדנאות איך מכינים פינוקים בלגיים כמו טראפלים ופרלינים משובחים, משקאות שוקולד ופאדג' שוקולד אמיתי, טבלאות, יציקות ועוד המון.

 

יש קורס שוקולד מקיף באורך של כ- 30 שעות לימוד אקדמאיות עם תעודת גמר, זהו קורס מעשי עם למידה תיאורטית והוא מתאים לאנשים שרוצים לדעת יותר על שוקולד ולהפוך את האהבה לשוקולד למקצוע.

מחירים של סדנאות שוקולד נעים בין 300 שקלים ליחיד ל- 550 שקלים לזוג, בדרך כלל מקבלים המשתתפים מתנה קטנה מהסדנה וכמובן הרבה טעימות לאורך כל הסדנה.

הוסף תגובה