עווגות מעוצבות

את רוצה לרזות כבר ברגע הראשון, מאמינה מדי למשקל שלך ומשווה כל הזמן לאחרות. כל אחת מהטעויות האלו הרסנית. הכרה בהן היא הצעד הראשון לדיאטה נכונה.

חדוה אלימלך חשבה שהיא ניסתה הכל, ובכל זאת לא הצליחה לרדת במשקל. כשהיא חוששת לבריאותה ולזוגיות שלה, היא מצאה את המדריכה שעזרה לה לעשות שינוי, במסגרתו היא הורידה 20 קילו, ולגלות מחדש את ההנאות הקטנות גם בלי לוותר על החטאים המתוקים.

בחיים הכל עניין של כמויות, לדעת לאכול נכון ובזמן המתאים אך לדעת גם להפסיק ברגע שאת שבעה, ולשאיר תמיד מקום בתפריט לאיזו עוגה מתוקה.

חדוה כל חייה רצתה לרדת במשקל וחיפשה דרך לשלב גם אורח ותזונה וגם לא לוותר על משהו מתוק, אך כל פעם שהייתה מולה עוגה העוגה התחסלה בשלמותה ולא הסתפקה רק בפרוסה או נגיעה קטנה.

הדיאטנית של חדוה לא היססה והמליצה לה במקום "לרדת" על עוגה שלמה , מראש להכין קינוחים אישייםובריאים.

לאט לאט המשקל החל לרדת. בתוך חצי שנה חדוה השילה מעצמה 20 קילו. "המחמאות לא הפסיקו לזרום הבגדים פשוט התחילו לשבת עליי יפה, את כל המלתחה החלפתי ואפילו נהניתי ללכת לקנות בגדים סוף סוף. התחלתי להצטלם והתחלתי להתאהב בעצמי מחדש".

גם התהליך עצמו היה רצוף קשיים ופחדים. "אני באה ממשפחה עם היסטוריה של סכרת. כל זה הקשה עליי להתחיל. לקח לי הרבה זמן. אפילו בהתחלה שמרתי את זה בסוד מכל המשפחה, אבל כשהתחלתי גיליתי שזה הרבה יותר קל ממה שחשבתי", היא אומרת ומוסיפה: "פעם הייתי מתקמצנת על האוכל בשביל לרדת במשקל אבל היום הכי מצחיק זה שאני אוכלת הרבה יותר ממה שאכלתי לפני"

עם הרבה תושיה ורצון הצליחה חדוה לרדת 20 קילו ולשמור על אורח חיים בריא ומתוק.

הוסף תגובה