עוצמת האש הפנימית- רטריט קונדליני יוגה

בימים אילו עם זריחתו של העידן החדש יודע כל ילד מהי יוגה, היוגה ככלי לאורח חיים בריא הפכה לקונצנזוס. בעולם היוגה קיימות שיטות רבות ומגוונות אשר נועדו לקרב את האדם אל עצמו ולאפשר אורח חיים רגוע, בריא, מספק ומעמיק. בשל עוצמתה והפוטנציאל הטמון בה הייתה הקונדליני יוגה נסתרת במשך אלפי שנים, בעבר הרחוק, אם היית רוצה ללמוד את סודות הקונדליני צריך היית לנדוד לעמקי היערות ולתור ארוכות אחר גורו שיסכים לחנוך אותך אל תוך הידע העתיק. הקונדליני יוגה זוהתה עם אותם יוגים נדירים בעלי כוחות הקסם (סידהאס) אשר ידעו לשלוט בכוחות הטבע, באלמנטים ובמעיין הנעורים.
בשנות ה-60 נפתח הידע העתיק למערב ע"י מאסטר בשם יוגי בהג'ן. ומשם ממשיך הידע לחלחל עמוק ורחוק בתוך כל מי שנוגע בטכניקה המופלאה הזו.

נשמע מעניין?אתם יותר ממוזמנים להגיע ולהתנסות בחוייה משנת חיים. סדנת עומק קונדליני יוגה אשר תקנה בסיס יציב לתרגול המשכי ותחשוף את הפוטנציאל הטמון בטכניקה העתיקה. כל תירגולי הקונדליני נועדו כדי לעורר את אנרגיית החיים שלנו, האנרגיה הרוחנית, התעוררות אנרגיית הקונדליני מייצרת שינויים משמעותיים בגוף בנפש וברוח. אנחנו הופכים להיות שמחים, בריאים ושלמים.

 

3 ימים של למידה והתנסות בחסות מרחבי המדבר הפתוח, עם 3 ארוחות צמחוניות וטעימות ביום ואירוח מפנק ותומך של אשרם במדבר.

מה יהיה בסדנה:
בסדנה נלמד את הבסיס התיאורטי לפילוספיה יוגית, מדע הקונדליני והתעוררות אנרגיית הקונדליני, צ'קרות, ערוצי האנרגיה העדינים בגוף, פארנה-אפאנה ועוד.
אורח חיים יוגי – נקבל כלים מעשיים לאורח החיים הבריא והמומלץ על פי היוגה, תזונה יוגית, הרגלים ומצב תודעה.
פראניימה – מגוון תרגילי נשימה, הנשימה כמראה למיינד, הנשימה כעוגן לחיים מדיטטיביים ולשקט נפשי.
קרייה – תירגולים פיזיים המשלבים תנוחות יוגה ותנועות אקטיביות.
מנטרה – נלמד על המדע שמאחורי הצליל והאלכימייה של המילה, נתרגל מנטרות חשובות של קונדליני יוגה ונלמד את השימושים הספציפיים לכל מנטרה.
מדיטצייה – נתנסה במגוון טכניקות של מדיטציות שקטות ואקטיביות.
הילינג וריברסינג – נתרגל נתינת ריפוי לעצמי ולאחר. 

למי זה מתאים? הסדנה מתאימה לכל מי שרוצה לחיות במלאות, להביא בריאות ושינוי אל תוך החיים. למי שרוצה להעניק לעצמו מתנה (מעצמו) של תשומת לב, אהבה ועבודה פנימית. ברמה הטכנית, הסדנה מתאימה לכולם, מתרגלים חדשים וותיקים כאחד.

מה להביא:
לבוש לבן לתירגולים (כדאי, אבל לא חובה)
את מזרן היוגה החביב עליכם (או שתקבלו אחד מאיתנו)
לבוש חם לערב

כמה זה עולה:
המחיר כולל אירוח מלא, לינה בחדר משותף (ממוזג/מחומם עם מקלחת ושירותים), 3 ארוחות צמחוניות וטעימות ביום, ואת הסדנה כמובן.
מחיר לנרשמים עד 21-02-2015: 1010 ש"ח
מחיר רגיל : 1110 ש"ח

לקריאת מאמר שנכתב ע"י נירוונה על קונדליני יוגה

לקריאה נוספת על קונדליני יוגה

על הסדנה באתר האשרם  

הוסף תגובה