פיסול פנים

אין כמעט אדם שלא רוצה להציג לעולם חזות מרשימה במיוחד. הפנים הן איבר רב חשיבות מבחינה זו, שכן באופן טבעי הן מושכות אליהן חלק ניכר מתשומת הלב. הרפואה האסתטית רואה בפנים יצירת אמנות של ממש וכדי להעניק לה אסתטיקה מוקפדת ושובת לב, פותחו שלל הליכים. אחד מהם שכדאי במיוחד להכיר הוא פיסול הפנים.

מה כולל ההליך לפיסול הפנים?

 

כירורג פלסטי מנוסה אשר מזהה את יצירת האמנות שהפנים יכולות להיות, ובנוסף הוא בעל בקיאות מעמיקה בכל הנוגע למאפיינים האנטומיים והפיזיולוגיים של המרכיבים השונים בפנים, מסוגל גם ממש לפסל אותם ולהקנות להם את החזות המחמיאה ביותר האפשרית. חשוב לציין כי פיסול פנים מבוסס על ההבנה שמראה טבעי הוא זה שיחמיא באמת לאדם, ועל כן העיקרון החשוב ביותר בהליך זה הוא הימנעות משינויים דרסטיים שעלולים ליצור תוצאה מאולצת ולא נעימה לעין.

דגש חשוב שני בטיפולים לפיסול הפנים הוא ניצול היכולת של הגוף שלנו לחדש את עצמו. כדי להביא את היכולת יקרת הערך הזו לידי ביטוי נעשה שימוש בטכנולוגיית ה- Radiofrequency Assisted Liposuction (ובראשי תיבות: RFAL) ובמכשירים שנקראים פייסטייט ונקטייט. כפי שניתן להבין מהשמות, הפייסטייט מאפשר את הצערת עור הפנים ואילו נקטייט מבצע את הפעולה המבוקשת בצוואר, כדי שגם איבר זה יזכה למראה המבוקש ולא יישאר “מבוגר” בזמן שהפנים מתחדשות.

 

ללא כאב, זמן החלמה מינימלי

הן פייסטייט והן נקטייט יוצרים את השינוי המשמעותי לטובה מבלי לגרום לכאבים משמעותים ומבלי שהמטופלים יידרשו לפנות פרק זמן ארוך לטובת החלמה – וזאת בזכות האיכויות הייחודיות של גלי הרדיו שמתניעים את הליך פיסול הפנים.

הגלים משודרים אל רקמות פנימיות בעומק של כ-25 מ”מ בעור הפנים, דרך קנולה דקיקה במיוחד (קוטר של כ-1.3 מ”מ), ומבלי שהשכבה החיצונית תושפע מכך. בהתאם אין כאב וגם אין צורך בהחלמה ממושכת. מרכיב נוסף בצמצום תופעות הלוואי הוא צריבת כלי הדם באזור על-ידי המכשיר, כך שהנפיחות תהיה מועטה ושטפי הדם נקודתיים בלבד.

3 הפעולות שמשלימות את פיסול הפנים הרצוי

 

בעומק עור הפנים, בשכבה שנקראת דרמיס, האנרגיה של גלי הרדיו אחראית ל-2 פעולות רבות תועלת: ראשית שומן מיותר מומס וגם מוצא החוצה דרך אותה קנולה, ושנית, הפגיעה המבוקרת והמדויקת בסיבי הקולגן והאלסטין גורמת לגוף להגביר את כושר הייצור של חלבונים חיוניים אלה.

סילוק עודפי השומן הוא כמובן מרכיב מהותי בפיסול הפנים, ובפרט אם הטיפול מבוצע על-ידי כירורג פלסטי מנוסה שיודע בדיוק איפה השומן מיותר וכמה רקמות שומן להשאיר כדי ליצור שינוי משמעותי אבל גם לשמר מראה טבעי. הקולגן והאלסטין החדשים יוצרים רקמות עור חדשות, ועל כן גם מוצקות ומתוחות, וזהו המרכיב השני בכל פיסול פנים.

הפעולה השלישית של מכשירי פייסטייט ונקטייט היא “גיהוץ” פני העור באמצעות משטח רחב ייעודי. פעולה זו משלימה את שתי הפעולות הקודמות ומבטיחה מראה חלק והדוק ובעצם פנים צעירות יותר.

איך להבטיח טיפול אפקטיבי ובטוח במיוחד?

 

על-מנת להבטיח פיסול פנים ומיצוק עור הצוואר אפקטיביים במיוחד ובטוחים לחלוטין חשוב לבחור בקפידה את המקום שבו עוברים את הטיפול. אמנם מכשירי הפייסטייט והנקטייט קיבלו את כל האישורים הדרושים, והאיכויות של גלי הרדיו הן רבות עוצמה, אבל רק כשאתם בידיים מקצועיות של כירורג פלסטי מנוסה תוכלו לבצע את ההליך בראש שקט באמת, כשאתם יודעים שלטכנולוגיה החדשנית מצטרף ידע רלוונטי חיוני.

באדיבות האתר של ד"ר שבשין

הוסף תגובה