פרלינים לילדים

פרלינים הם שוקלים מאוד איכותיים וסוג מאוד איכותי של שוקולד, אך מה קורה כאשר מציעים לילדים פרלינים והם אומרים שהם לא רוצים כי הם רוצים שוקולד.

מה קורה כאשר ילדים לא מבדילים בן פרלינים ושוקולד ולמה צריך לגרום להם דווקא כן להבין ולקרוא לילד בשמו.

פרלינים לילדים

האם חשבתם ואנשים אחרים חשבון ששוקולדים מסוג פרלינים שהם כאמור מאוד נפוצים ומאוד מוכרים על כולם , אבל למה בעצם ילדים לא קוראים להם בשם שלהם , לא אומרים אני רוצה פרלין או אני רוצה לאכול פרלינים אלא אני רוצה לאכול שוקולד טעים.

דווקא השם הזה פרלינים בעצם זז הצידה ומשתמש יותר בשפה המקצועית ובשמות המוצרים כביכול כמו לדוגמא שוקולד פרה, זה לא באמת שוקולד מסוג פרה, אלא השם של המוצר והשיווק שלו על מנת לקרב גם יותר ילדים שמתחברים לזזה יותר.

אז מעניין מאוד למה ילדים פשוט לא אומרים פרלינים אלא אומרים שוקולדים ואפילו לא יגידו שוקולד ממולא או שוקולד במילוי שונה, או כל דבר אחר אלא רק את המילה שוקולד טעים או משהו שיש ובו את זה ולא יגידו פרלינים טעימים.

ילדים אין ספק שאוהבים מאוד לאכול שוקולד ואוהבים לטעום טעמים שונים ודברים שונים אך הם ממש לא מודעים לזה שהם אוהבים מאוד פרלינים והם לא מודעים לזה שזה בעצם השם האמיתי שלהם, זה השם האמיתי של המושג פרלינים ולא שוקולד רק.

זה אמנם סוג של שוקולד והשוקולד הוא מרכיב מאוד חזק בו אך השם שלהם זה פשוט פרלינים וצריך לעשות משהו או ללמד את הילדים להתחיל להבדיל בין משהו איכותי כמו פרלינים לבין טבליות וקוביות טעימות מסוגים שונים ומחברות שונות.

צריך להסביר לילדים שלנו שיש סוגים רבים של שוקולדים שיש בהם מילויים מיוחדים אפילו חיות מלאים בקרם או בגנאש או בכל מיני קרמים וסוגים אחרים והם מצופים בשוקולד טעים ומעולה ולדבר הזה קוראים פרלינים, לדבר הזה שהם אוכלים קוראים פרלין ולא שוקולד בשם של החיה אלא פרלינים בשם של החיה.

ואולי כך גם בעתיד הילדים יותר יתחברו לגורמה ולשוקולד ברמה גבוה ביותר בדמות פרלינים ופחות יגידו את המילה שמוזכרת פה כל כך הרבה פעמים.

הוסף תגובה