צילום הריון

מאת: עינת מאיו  sweetart

צילומי הריון הפכו בשנים האחרונות לטרנד מאוד פופולרי שכן, ישנה מגמה של שינוי מחשבתי ותפיסתי בכל הקשור לגוף האישה ההריונית שבעבר היה רצון וצורך להסתיר אותו ועל אחת כמה וכמה בטח שלא להבליט את הבטן ולחשוף אותה לעיני כל והיום, יותר ויותר נשים אוהבות את גופן בזמן ההריון ורואות אותו כדבר יפה ומופלא שיש להנציחו ואף מרגישות יותר מושכות וסקסיות מהרגיל.

צילום הריון מתבצע בדרך כלל ע"י צלמת איתה האשה ההריונית יכולה להרגיש חופשיה, טבעית ופתוחה יותר והאווירה הנוצרת היא נינוחה וכיפית כך שחווית הצילום עצמה היא מאוד נעימה וחיובית בשביל המצולמת.

בפני האשה ההריונית הרוצה להצטלם עומדות מספר אפשרויות בבחירת הצלמת המתאימה לה ולאופיה. ישנו הצילום האומנותי שמתבצע בסטודיו וישנו הצילום הטבעי  שבו מודגש החיבור של האישה ושל ההריון לטבע ולבריאתו. כמו כן, עליה לוודא האם הצלמת מספקת פרטי לבוש ואביזרים לצילום או שעליה לדאוג לזה בעצמה, האם ישנה אפשרות של מאפרת המתלווה לצילומים ומה בעצם היא מקבלת בסופו של דבר.

ישנן עוד כהנה וכהנה סגנונות צילום לאישה ההריונית שכל אחד מהם מאפיין הן את הצלמת והן את המצולמת שאופיה וסגנונה האישי בא לידי ביטוי בתמונות. סגנון צילום מעניין במיוחד הוא צילום הכולל ציור גוף המעטר את בטנה של המצולמת, עפ"י בחירתה, דבר שמייחד מאוד את הצילומים ומעניק להם בנוסף לצילום הטבעי גיוון מקסים, יצירתי ומקורי.

צילום הריון מעניק לאשה הרגשה טובה בקשר לגופה בזמן ההריון ונותן לה הזדמנות להביע ולהחצין את התרגשותה והתלהבותה מהשינויים החלים בגופה, מחווית הריונה, הזדמנות להראות לעצמה ואף לבן זוגה את הצד הנשי והסקסי של ההריון ואף באפשרותה לשתף בחוויה זו את ילדיה האחרים אם זה לא הריונה הראשון ואת בן זוגה כך שיקחו חלק בצילומים ויתרה מזו, שיהיו חלק מחווית הצילום.

צילום הריון, מזכרת נפלאה לתקופת ההריון וחוויה בפני עצמה.

www.sweetart.org.il    צלמת.קום

הוסף תגובה