קומפרסורים

קומפרסורים

יעוץ מקצועי מקדים לקניית קומפרסור

ברכישת קומפרסורים חשוב קודם לקבל יעוץ מקצועי עם אנשי מקצוע בחברה וותיקה בתחום דחיסת אוויר, שמציעה מגוון מדחסי אוויר במחירים משתלמים במיוחד, כך לא תצטרכו להתלבט בנוגע לכל האופציות העומדות בפניכם, לדעת בדיוק במה לבחור, וגם במצב שבו אתם מתקשים להחליט מה הכי מתאים לכם, אז אפשר קודם למצוא מידע ברשת אודות דגמים שונים. זה יסייע בתחילה כמובן להחליט מה הכי מתאים ולא תצטרכו לבזבז זמן על בדיקות של מדחסי אוויר.

קומפרסורים מיועד לשימושים שונים

הקומפרסורים בתעשייה הם רבים ומיועדים לשימושים שונים, אך לא חייבים להבין לעומק את התפקיד ואת הייעוד של כל אחד על מנת להשתמש בו. חשוב להבין למשל רק את הדברים הבסיסיים ובכל השאר להתייעץ עם אנשי מקצוע איכותיים ומנוסים בכל שאלה שתהיה לכם. למשל מהם בעצם קומפרסורים ולמה הם מיועדים? זהו למעשה מדחס אוויר בורגי בו הגז נדחס ובאמצעות מנוע מסובב את המדחס. מכיוון שהיום בתעשייה משתמשים יותר באוויר ולא בשמן, משתמשים במדחס בורגי בשימושים שונים לתעשייה. סוג נוסף של מדחס הוא מדחס להבים שמתאים למכשירים קטנים ולתהליכים קצרים. מדחס זה מאוד איכותי לשנים רבות. המדחסים של הצ'ילרים קשורים לעבודה עם מבנים כדי לקרר מבנים בתעשייה, דבר שמוזיל עלויות באופן משמעותי ומחולל שינויים חשובים במבנים. אך כדי לא לעשות טעויות שעלולות לגרום לנזק למבנה מומלץ לפני כל פעולה שכזו להתייעץ עם מומחים שנותנים שירות מאוד יעיל, מקצועי ואישי עם מענה לכל שאלה. כך אפשר יהיה לעזור לכם להחליט נכון כדי למזער נזקים וגם לחסוך בעלויות. למשל הצ'ילר הוא מערכת קירור מים  וברגע שטמפרטורת המים מגיעה לנקודה הרצויה, המערכת משמרת אותה וחוסכת באנרגיה וכך תוכלו לחסוך רבות גם בחשבון המים.

קומפרסור מכשיר יעיל

הקומפרסורים שרוכשים אותם בעיקר לתעשייה, הם מכשירים יעילים גם לשימוש ביתי, למשל ככלי שיעזור לנקות עלים, לנקות אבק במחשב, לנפח מזרן וכדומה אך צריך לבחור בקומפרסור מתאים לכם, שיענה על כל הדרישות שלכם ויאפשר לכם שימוש מקצועי למגוון צרכים, לכן יש להחליט מהו סוג מדחס האוויר שהכי יתאים וכמובן להתייעץ עם אנשי מקצוע שיוכלו להסביר  על ההבדלים בין כל האופציות.

הוסף תגובה