קייטרינג בישראל

חברות ציבוריות ופרטיות רבות, אנשי עסקים, עמותות וארגונים חברתיים שונים מארגנים פעם בכל כמה חודשים אירועים חברתיים, אליהם הם מזמינים לקוחות החברה, עובדיה ואורחים. ארגונים כאלה נדרשים בכל אירוע לשירותי קייטרינג לצורך אספקת אוכל לכל המוזמנים. חברות שמספקות שירותי קייטרינג לאירועים הפכו לעמוד השדרה של כל אירוע ושל אירועים חברתיים רבים. קייטרינג טוב מתבסס על חברת קייטרינג טובה ובעלת מומחיות בתחום שירותי קייטרינג גם לאירועים ציבוריים וגם לאירועים מהסוג הפרטי. שירותי קייטרינג הם אחד הדברים הכי חשובים שמרכיבים את האירוע, אוכל טוב מעיד על אירוח טוב, לכן חברות קייטרינג רבות דואגות להעשיר את תפריט האוכל שהם מגישות ללקוחותיהן על מנת להיות מסווגות כחברות קייטרינג מובילות וליהנות מעוד לקוחות. אירוע קייטרינג הוא למעשה פרסום עצמי לחברה שמספקת שירותי קייטרינג , מוזמנים לאירועים יודעים בוודאות להבחין אם האירוע הועבר על ידי חברת קייטרינג טובה או על ידי חברת קייטרינג שאין לה מספיק וותק בתחום ארגון אירועי קייטרינג . חברת קייטרינג בעלת חידושים בתחום שהיא מקפידה להציג ולשדר בכל אירוע קייטרינג תפרסם את עצמה טוב יותר ותצבור קהל לקוחות פוטנציאלי שיכול להיות שיבקש שירותי קייטרינג בעתיד בשל העבודה הטובה שלהן.
ענף קייטרינג בישראל כולל סוגים רבים של חברות קייטרינג החל מחברות קייטרינג גדולות וארציות שיש להן את היכולת לספק שירותי קייטרינג למספר אירועים בו זמנית,  עד חברות קייטרינג קטנות ומשפחתיות שמספקות שירותי קייטרינג לאירוע בודד. 

חברות קייטרינג ישראליות מסווגות לפי סוג האוכל שהן מספקות לאירועים, יש חברות קייטרינג שמתמקדות באספקת אוכל בשרי, יש חברות קייטרינג עם תפריט אוכל חלבי, יש אחרות שמספקות שירותי קייטרינג כשרים ועוד. חברות קייטרינג רבות הבינו את חשיבות אירועיקייטרינג הן לחברות עסקיות שרוצות דרכן לתגמל את העובדים או לאפשר פגישות עם אנשי עסקים והן לאנשים פרטיים שרוצים להתגאות מול אורחיהם באיכות האירוע שלהם. לכן חברות קייטרינג רבות התחילו להציע כחלק משירותי קייטרינג גם שירותי עיצוב האולם או עיצוב השולחנות של האירוע וגם שירותי שטיפת הכלים, חלק מהחברות מספקות בעצמן את הכלים הדרושים לאירוע קייטרינג ולא רק את האוכל. 

קהל אירועי קייטרינג בישראל התחיל בשנים האחרונות לבקש שירותי קייטרינג גם עבור אירועים שבעבר היו בני המשפחה מכינים את האוכל בהן, כמו ימי הולדת או אירועים בטבע ועוד כמה סוגים של אירועים בסדר גודל קטן. בגלל זה, פועלות בישראל עשרות חברות קייטרינג בסדרי גודל שונים ולקהל לקוחות שונה. שירותי קייטרינג ניתנים בכל מיני צורות ודרכים כמו הגשת האוכל על ידי מלצרים או הגשת האוכל דרך שיטת המזנון שהיא שיטת הבופה, או ערבוב בין שתי השיטות. הכל תלוי כמובן בטעמו של הלקוח וברצונו איך האירוע ייראה. חברותקייטרינג רבות מציעות ללקוחותיהן האפשרות להכין את אוכל מול עיניהם של המוזמנים. קייטרינג הפך להיות הלהיט הישראלי של משפחות ממעמד סוציו-אקונומי  ממוצע ומעלה, בדרך כלל נשים מעדיפות קייטרינג על הכנת אוכל לעשרות המוזמנים שלהן, קייטרינג שמשפחות מזמינות בדרך כלל כולל גם שירות שטיפת הכלים על ידי עובדי חברת קייטרינג שבחרתם. קהל יעד נוסף לחברות קייטרינג הוא קהל הילדים, חברות קייטרינג גילו את הפוטנציאל הטמון בקהל הילדים. אירועי קייטרינג של ילדים הפכו למבוקשים יותר אצל משפחות אמידות שרוצות לפנק את ילדיהם באירוע בו יזמינו את כל תלמידי הכיתה של בנם. אירועי קייטרינג לילדים מתמקדים בדרך כלל במסיבות יום הולדת. בסוף, כשאתם רוצים לבחור חברת קייטרינג טובה אתם צריכים לרדת לעומק של כל חברה וחברה ולבדוק את ההצעות שלהן בהתאמה לציפיות שלכם מהאירוע.

הוסף תגובה