קייטרינג לאירועים

אין ספק שאחת ההחלטות החשובות ביותר בתכנון כל אירוע נוגעת לבחירת חברת הקייטרינג  המתאימה לאופי החגיגה ולטעמם של המארחים והאורחים. קייטרינג מוצלח, מהנה וטעים יכול להפוך כל אירוע סתמי לחוויה נפלאה. בארצנו קיימות חברות קייטרינג רבות, השונות זו מזו במגוון המטעמים, בסוגי ההגשה ובקונספטים השונים. כל אלו דברים שיש לקחת בחשבון.

בדיקת חברות קייטרינג, שיקולים עיקריים

ראשית, מרבית החברות בארץ מקפידות על קייטרינג כשר. במידה ואכן בחרתם בחברה כזו עליכם להחליט אם אתם מעוניינים בשירות קייטרינג חלבי או בשרי. קייטרינג חלבי מתאים יותר לאירועים המתקיימים בבוקר או בצהריים ואילו  קייטרינג בשרי מתאים יותר לערב. כמו כן, כאשר אתם סוקרים חברות קיטרינג שונות כדאי להגיע עם דיעה התחלתית לפחות בנוגע להתנהלות הארוחה, למשל – האם תרצו קיטרינג מלא שיוגש לשולחן או שמא תהיו מעוניינים בנשנושים וקינוחים בלבד שיוגשו לאורחים על ידי מלצרים? האם תהיו מעוניינים בשירות קיטרינג חם או קר? מומלץ להצטייד מראש ברשימה של כל הדרישות שלכם על מנת לוודא שהחברה שבחרתם אכן עומדת במרביתן, אם לא בכולן.

בחירת הקייטרינג האידיאלי – כמה נקודות חשובות

לפני שקופצים למים ומתחילים לבדוק ולתאם עם חברות קטרינג שונות, כדאי ללמוד מנסיונם של קרובים וחברים. כמו כן, אם נכחתם באירוע עם קטרינג מוצלח, נסו להזכר בשם החברה או לשאול את מארגני האירוע לגבי חברות קייטרינג שהרשימו אותם, שכן התייעצות עם בעלי נסיון יכולה לספק מידע לגבי טיב השירות והמזון. לפני תיאום פגישה כדאי לקבל הצעת מחיר מראש, כך שתהיו בטוחים שהחברה לא חורגת מהתקציב שקבעתם.

חברות קייטרינג מומלצות

קטלית –  חברת קייטרינג שהוקמה על ידי השף עידו שפירא ומשתמשת בעיקר בחומרי גלם עונתיים. קטלית מציעה אירועים כגון קוקטיילים, חתונות ואירועים עסקיים, תוך כדי הקפדה על הפרטים הקטנים, על הטעם והמראה של כל מטעם. באתר קטלית –  תמצאו תפריטים מעוררי תיאבון, מתכונים ותמונות להתרשמות.

מתוקה– החברה מספקת מגוון אירועים, מאינטימיים וקטנים ועד לגדולים ומפוארים. מתוקה מציעה הן תפריטים חלביים והן בשריים, לפי בחירת מתכנני האירוע. באתר האינטרנט של מתוקה ניתן למצוא פירוט אודות התפריטים האפשריים וההפקות השונות.

הוסף תגובה