קייטרינג

נט-סטייל אתרים

ענף החברות המספקות שרותי קייטרינג והסעדה הוא ענף מתפתח ומשגשג, כיום ניתן למצוא מגוון חברות קייטרינג שכל אחת מהן פונה לקהל יעד ספציפי. ישנן חברות קייטרינג המספקות שרותי קייטרינג לאולמות ולאירועים , ישנן חברות קייטרינג שמספקות שרותי קייטרינג לאירועים הנערכים בטבע ולא באולמות, ישנן חברת קייטרינג שעיקר עבודתן היא אספקת שרותי קייטרינג מוסדי לחדרי אוכל של מפעלים וחברות היי-טק או לחדרי אוכל של בתי אבות ומוסדות ציבור, ישנן חברות קייטרינג המתמחות בנישה של אספקת מזון דיאטטי ומזון בריא, קהל היעד של חברות קייטרינג אלו הם אנשים שמעוניינים לקבל לביתם מזון בריא ודיאטטי . ישנם חברות קייטרינג שפונות למגזר הדתי ומספקות שרותי קייטרינג כשר ואפילו קייטרינג גלאט כשר. וישנן חברות קייטרינג המתמקדות במתן שרותי קייטרינג לילדים בלבד.  

ניתן לחלק את ענף הקייטרינג ל-2 תתי ענפים. ישנן חברת קייטרינג המספקות קייטרינג מוסדי למפעלים גדולים ולחברות גדולות וכן למוסדות ציבור גדולים ולצידן ישנן חברות קייטרינג המספקות שרותי קייטרינג לשוק הפרטי והן מעניקות שרותי קייטרינג לאולמות ,אירועים, מסיבות פרטיות,ארוחות משפחתיות ואפילו לארוחות שבת. 
סקטור החברות המספקות שרותי קייטרינג הוא סקטור דינאמי שמשתנה כל הזמן , אם לפני עשור היה ניתן למצוא שרותי קייטרינג רק לאירועים הנערכים באולמות הרי היום יש גם חברות קייטרינג קטנות המספקות שרותי קייטרינג לארוחות חג ולארוחות משפחתיות קטנות, בנוסף לכך יש היום יותר ויותר מוסדות ציבור כמו מפעלים ובתי אבות, ששוכרים את שרותיהן של חברות קייטרינג , זאת כחלק מהמגמה הרווחת היום של מיקור חוץ, וכחלק מהעליה ברמת החיים, ומהשיפור בתנאי העבודה.

בחירת שרותי קייטרינג במרכז אינה עניין פשוט , לא משנה אם אתם זקוקים לשרותי קייטרינג במרכז לארוע גדול באולם, או לארוחה משפחתית מצומצמת או אולי לכנס עסקי, חשוב שתבחרו חברת קייטרינג שיש לה מוניטין , והיא ידועה באיכות שרותי הקייטרינג שהיא מספקת, חשוב שתבחרו חברת קייטרינג במרכז שתתן לכם מענה מתאים לצרכים שלכם. ברור ששרותי קייטרינג במרכז לכנס עסקי אינם דומים כלל וכלל לשרותי קייטרינג במרכז לחתונה באולם ולכן עליכם לבדוק שהחברה שמספקת לכם שרותי קייטרינג במרכז אכן יכולה לתת מענה לצרכים הספציפיים שלכם.

הוסף תגובה