שיעורי פיתוח קול – לימוד פיתוח קול

ישנם לא מעט אנשים שחושבים כי לימוד פיתוח קול זה משהו שרק זמרים מקצועיים צריכים אותו. אולם האם שמעת מישהו שבקושי אפשר להבין את מה שהוא אומר ואופן ההגייה שלו של צלילים ומילים משאירה הרבה מקום לשיפור? זה בהחלט לא נעים לדבר עם אנשים כשקשה להבין אותם וכן כידוע אנשים כאלה מצליחים פחות לקבל שיתוף פעולה מאחרים.

בנוסף, תרצה לדעת כי שיעורי פיתוח קול מפתחים גם יכולת של הריאות שלך להחזיק בכמות אוויר רב יותר וגם יכולת שרירי החזה להפתח ולהתכווץ באופן מוגבר. התוצאה? בריאות טובה יותר, עבודת לב וכלי דם משופרת ורמת אנרגיה גבוהה יותר.

ואם לדבר על ההנאה שבעניין של לשיר את השירים האהובים עליך יחד עם הכיף של לשיר אותם לאנשים הקרובים והחברים שלך. שום דבר לא ניתן להשוות עם הרגע שבו מאזינים לך כשאתה שר ומוחים לך כפיים. וזה בכלל לא משנה, אם זה רק חוג מצומצם של קרובים וחברים. שיעורי פיתוח קול יכולים בהחלט להביא כל אדם עם שמיעה טובה לרגעים אלה של הנאה וכיף חיים.

אולם זה לא פשוט לדעת איך להתחיל עם לימוד פיתוח קול ואילו שיעורי פיתוח קול לחפש. כדי לעזור לך להחליט, אני אחלק את הסוגים של האנשים שרוצים לקבל שיעורי פיתוח קול לשלושה:

– אנשים שפשוט רוצים לדעת לשיר טוב יותר וגם לשפר את בריאותם ומצב הרוח שלהם בעזרת שירה

– זמרים מתחילים שרוצים להתחיל לשיר בפומבי

– זמרים מקצועיים שרוצים לשפר צדדים שונים ולחדד את היכולת שלהם.

אני רוצה לדבר על הסוג הראשון קודם כל. חשוב לציין שלימוד פיתוח קול הוא לכל אחד עם שמיעה מספיק טובה! וזה כיף והרגשה מצמררת לבצע שיר אהוב ומרגש בעצמך ובמיוחד כשמאזינים לך יקריך. וזה בכלל לא קשה ובהחלט קל להשגה אם פשוט מוצאים מורה נכון ומתמידים במסלול הזה.

אחת הדרכים המעולות שאני רוצה להמליץ עליהן היא סדנא מעשית של סטודיו ברג שנקראת "פיתוח קסם אישי דרך קול, תנועה ומשחק" שכוללת בתוכה הן תרגילי משחק והן שיעורי פיתוח קול וזה לכל אחד ואחת ללא רקע קודם בשירה או משחק. פשוט באים ומשתבלים במשחק ושירה עם עזרה בכל ההיבטים של הסדנא ממורה מקצועית, זמרת ושחקנית מנוסה מאוד.

כדאי לקפוץ לאתר של סטודיו ברג כדי לעיין בדף מידע על הסדנא הקסומה שלהם והן להירשם לקורס מקוון חינם בנושאים הכי חמים – שיפור של ביטחון עצמי, דימוי עצמי ותדמית אישית.

הוסף תגובה