שירותי קייטרינג

שירותי קייטרינג

"כולנו יהודים, וכל כך נחמדים" – כך אומר השיר, וצודק – עד שזה מגיע לאוכל. כשזה מגיע לאוכל – אנחנו יכולים להיות גם לא כל כך נחמדים. לא ברור אם זה קשור לעובדה שאנחנו מרגישים מקופחים כי הוציאו אותנו ממצרים שם ישבנו על סיר הבשר, והוליכו אותנו במדבר כשרק מן מהווה את לחם חוקנו, אם אפשר לכנות את המן לחם או אולי לעובדה שאנחנו כולנו אניני טעם בבסיסנו, ולכן אם אוכל שמוגש באירוע מסוים לא ערב לחכנו אנחנו לא נפסיק להשמיץ את האירוע ואולי גם את בעליו. בין כך ובין כך, כל מי שמקיים אירוע, וגם בעל עסק המעוניין לספק לעובדיו שירותי קייטרינג, מומלץ שיבחר בחברה המספקת שירותי קייטרינג מצוינים, שיכללו אוכל טוב, הגשה יפה ואווירה נעימה.

שירותי קייטרינג – השאור שבעיסה

כמובן שההקדמה הכתובה לעיל היתה מוגזמת, אולם היא נועדה להבהיר כוונה אחת: אירוע שיש בו שירותי קייטרינג טובים, הוא אירוע שייצרב בזיכרון האורחים שהגיעו כאירוע מוצלח במיוחד. על מנת לבחור שירותי קייטרינג טובים, מומלץ לבצע את הפעולות הבאות:

לשאול מכרים וקרובים – כמובן שהדרך הטובה ביותר להשיג שירותי קייטרינג מצוינים היא לפנות לחברה אשר סיפקה שירותי קייטרינג מצוינים לאחד מקרוביכם או ממכריכם. אם אתם מכירים אדם כזה – מצוין. קחו ממנו את הפרטים, גשו בעצמכם לטעום מהמאכלים רק כדי לוודא שהם ערבים גם לחככם, ותוכלו לסמן "וי" ליד הכיתוב "שירותי קייטרינג" שברשימת המשימות שלכם.

לעשות מחקר שוק באינטרנט – האינטרנט פותח בפניכם עולם עצום של אפשרויות, מבלי שתצטרכו לצאת מהבית או להרים טלפון. באמצעות האינטרנט תוכלו לשוטט במבחר גדול של אתרי חברות המספקות שירותי קייטרינג, להתרשם מהתיאורים, מהתמונות ומהתפריטים, וכמובן לקבל מבעוד מועד פרטים נוספים שחשובים לכם, כגון אם יש לבית העסק תעודת כשרות, אם הוא מספק גם מנות חלביות וגם מנות בשריות ועוד. לאחר שתשוטטו בכמה אתרים שכאלה, תוכלו לסמן לכם בצד את החברות המספקות שירותי קייטרינג שמתאימים להעדפותיכם ולדרישותיכם, ליצור עמן קשר ולהגיע לטעימות במקום. כשאתם יודעים מראש את כל הפרטים, כל מה שיישאר לכם הוא לבחור בחברה המציעה מנות שערבות יותר לחככם, במחיר מתאים לתקציב שהקדשתם מראש לסעיף "שירותי קייטרינג".

דרכים נוספות – ישנן דרכים נוספות לבחור בחברה שתספק שירותי קייטרינג לאירוע שלכם או למקום העבודה שלכם, כגון לערוך מחקר טלפוני על סמך פרטים של חברות שתמצאו במדריכי עסקים מודפסים, פנייה לחברות אשר הפיצו פלאייר שנראה מבטיח בתיבת הדואר שלכם או לחברות המפרסמות מודעות בעיתון ועוד.

אנו בטוחים, שבין אם תבחרו בחברה שקיבלתם עליה המלצות, ובין אם תבחרו בחברה שהגעתם אליה דרך האינטרנט או בדרכים אחרות – אם ביצעתם טעימות והאוכל ערב לחככם – גם האורחים שלכם ייהנו מאותם שירותי קייטרינג שבחרתם. בתיאבון!

 

הוסף תגובה