שמן אורגני

שמן אורגני
 בשנים האחרונות אנו עדים למהפכה הירוקה. המהפכה הירוקה מתבטאת במודעות גבוהה יותר לשמירה על סביבה ירוקה ובאה לידי ביטוי בכל תחומי החיים שלנו החל מהמכוניות ההיברידיות של שי אגסי, מיכלי מחזור הפזורים להם בכל מקום וכמובן בכל מה שקשור למזון אורגני. יותר ויותר אנשים החליטו שנמאס להם לאכול אוכל מרוסס בכימיקלים והחליטו לעבור לאכול  אוכל אורגני בכלל ושמן אורגני בפרט. שמן אורגני ממש כמו פירות וירקות אורגניים אינו מכיל חומרי הדברה ואינו מהונדס גנטית. שמן אורגני משמש לנו לטיפולים קוסמטיים, למאכל ולבריאות.
 
שמן אורגני כמו למשל שמן ארגן הינו שמן המועשר בוויטמין E המחזק את כלי הדם ואת המערכת החיסונית, בנוסף, הוא עוזר לשמור על עור פנים צעיר יותר ומחזק את סיב השערה. שמן אורגני מחבר אותנו לטבע, בין אם נעשה עיסוי בעזרת שמן אורגני,  מסכה לפנים או נוסיף את השמן לסלט נוכל ליהנות מכל האיכויות הנלוות לשמן אורגני. כיום  קיבוצים ומשקים רבים מגדלים גידולים אורגניים מתוך הבנה שהשוק הצורך את האוכל האורגני גדל מיום ליום. שמן אורגני כמו למשל שמן הארגן,  מחזיר אותנו ממש לבראשית, לפני שמהנדסי ביו טכנולוגיה הינדסו גנטית גידולים חקלאיים ומטוסי הריסוס ריססו כימיקלים וחומרים המדבירים מזיקים. 

שמן הארגן הינו שמן אשר מוכר כבר מאות שנים כשמן אורגני הגדל בהרי אטלס  ואשר שימש את בני הברברים בני המקום לצרכיהם השונים. בתור שמן אורגני, שמן הארגן מכיל מספר ויטמינים חיוניים לגופינו  וביניהם כפי שכבר הזכרתי קודם לכן: ויטמיןE וחומצות שומן חיוניות כמו : אומגה 3, אומגה 6 ואומגה 9. חשוב להדגיש שמידת ההצלחה של שמן אורגני תלויה  באמינות שלו. שמן רגיל יכול בקלות להימכר כשמן אורגני עליו  מוטבעת תווית אורגנית.
 

חברת סיון המשווקת שמן אורגני דואגת להיות מעורבת בבדיקות מחמירות של שמן אורגני על מנת שאתם תקבלו את המוצר הטוב, הטהור והאורגני ביותר. שמן אורגני יכול לשמש אתכם לכל תחום הבישול, אתם יכולים להוסיף שמן אורגני לקוסקוס, לתבל איתו את התבשילים האהובים עליכם וכמו כן תוכלו לגלוש באינטרנט ולאתר מתכונים להנאתכם. בתיאבון!

הוסף תגובה