"שרותי יעוץ גסרונומיים מתקדמים" קולינארי וגסטרונומי והשילוב המשולש

אדם הובר

"שרותי יעוץ גסרונומיים מתקדמים"

 

 

גסטרונומיה (מיוונית: gastro – קיבה; nomia – מערכת חוקים) הוא תחום החוקר את יחסי הגומלין בין המזון לבין התרבות האנושית. בקרב רבים רווחת האמונה שהגסטרונומיה עוסקת אך ורק באומנות הבישול, היא הקולינריה, אולם למעשה מדובר רק בחלק קטן מהתחום. אחד מהתחומים המרכזיים בגסטרונומיה הוא ההשפעות התרבותיות על סוגי המזון, צורת הכנתו והיחס אליו. מבחינה זו, הגסטרונומיה משתייכת לאמנויות היפות ולמדעי החברה. חלק מתחומי הגסטרונומיה, כגון חקר מערכת התזונה של גוף האדם, אף נוגעים למדעי הטבע.

 

במהלך הלימודים הגסטרונומיים מבוצעות פעילויות רבות, בהן חקר המזון וההשפעות התרבותיות עליו, טעימתו, חווייתו, כתיבה עליו והבנת שיטות הבישול או הרעיונות העומדים מאחוריו. מכיוון שכך, הגסטרונומיה היא דיסציפלינה רב-תחומית. המזון הוא נדבך חשוב בתרבות האנושית, ואמניות יפות רבות קשורות למזון, השפיעו עליו או הושפעו ממנו: ריקוד,דרמה,ציור,פיסול,ספרות,אדריכלותומוזיקה. הגסטרונומיה מתמקדת בחקר הקשרים וההשפעות הללו.

אחד מהחיבורים הראשונים שעסקו בגסטרונומיה היה הספר "Physiologie du go?t" ("הפילוסופיה של הטעם") שנכתב בתחילת המאה ה-19 על ידי השף הצרפתי בריאנט סבארין. בניגוד לספרי בישול סטנדרטיים המציגים לקוראים מתכונים בלבד, סבארין עסק ב"הפילוסופיה של הטעם" ביחס בין הריח למזון ובנושאים נוספים הנוגעים לגסטרונומיה. (ההסבר נלקח מויקפדיה)

 

 

 

חברות אחרות מחפשות עבור העובדים את חברת הקייטרינג הטובה ביותר אשר תספק לעובדים שלהם את שירותי האירוח המובילים,אצל רבים מהעובדים האוכל מהווה מרכיב חיוני וחשוב בתנאים הסוציאליים שלהם ומשפרים את שביעות הרצון ממקום העבודה.

הצורך להשגת המטרות שלכם הוא משותף גם לנו ועל מנת להגשימו, עלינו לפעול בצורה אשר תבטיח את יכולותנו למדוד את רמות הביצוע והאפקטיביות של השרותים אותם אנו נותנים.

לאחר מספר שנים בחול ועם עשרות שנות ניסיון בתחום אמנות האירוח החלטתי להביא לארץ תבנית ייחודית של הצלחה בתחום המזון, החלטתי ליישם את החזון כאן בארץ על מנת להיות מהראשונים שישנו את הרגלי הצריכה של הסועדים באוכל בריא ועשיר יותר, אנו עוסקים במתן שירותי אירוח, קייטרינג איכותיים הן באופן פרטי והן למגזר המוסדי אנו נותני שירות ב

יעוץ ובהקמת איס בר,"ice bar",מסעדות ,בתי קפה,מטבחים מרכזים,גני אירועים ואולמות,רשתות של מזון מהיר, ליווי עיסקי ,תכנון ועיצוב  מסעדות , עיצוב אולם, תכנון שרשרת מזון ועוד יותר זאת תוך יישום של  גישה חדשנית

http://huberheights.co.il/rest-index.htm

בברכה

אדם הובר

הוסף תגובה