6 סגנונות הקעקועים הפופולריים בישראל בשנת 2015

אחוז גדול יותר ויותר מהישראלים, ובעיקר הישראלים שבהם, בוחרים לעשות קעקוע על מנת להנציח על גופם אמנות אשר מסמלת עבורם תקופה משמעותית בחיים. בשנים האחרונות שוק הקעקועים בישראל נמצא תחת צמיחה רבת היקף, כזאת אשר מלווה בפתיחה של סטודיו חדש אחת למספר שבועות. עיקר מכוני הקעקועים בארץ מתרכזים באזור המרכז, תל אביב ורמת גן, אך עם השנים אזור הפריפריה (צפון ודרום כאחד) זוכים למנה הגונה של מכונים מקצועיים, וכאלה בהם ניתן למצוא אמנים ברמה גבוהה ביותר.

ההחלטה להחליט לעשות קעקוע אינה פשוטה, שכן מדובר בציור, אמנות אמנם – אך ציור, שעתיד להישאר על גופכם לכל משך חייכם, ועכשיו באובר דרמטיות – אין דרך חזרה. ומן הצד השני ניתן כמובן למצוא רבים אשר לא רואים ב-"צומת" זה ככה גורלית, אלא כעוד החלטה מיני רבות שאנו לוקחים במהלך חיינו, וגם היא – משפיעה עליה וחסרת דרך חזרה. לאחר שהתגבשה בלבכם ההחלטה הסופית לעשות הקעקוע, השלב הבא הוא להחליט בדבר הסגנון תחתיו יימצא. על אף חוסר היצירתיות, אם כך ניתן לומר, נשמח להרחיב את מאגר הרעיונות שלכם בכך שנראה לכם את ששת העיצובים הפופולריים ביותר של שנת 2015, מוכנים? יוצאים לדרך.

ששת סגנונות הקעקועים הפופולריים ביותר בישראל בשנת 2015

– קעקועים בטכניקת צבעי מים: טכניקה חדשה שפרצה במהלך השנה האחרונה במיוחד בישראל. אמנם שם הטכניקה מטעה, ועלול להצביע על צבעים שונים המשמשים לעבודה, אך לא כך הדבר. למעשה מדובר על טכניקה בה מתבצע שימוש במחטים רחבות יותר, כך מתקבלת שכבת צבע בעלת שקיפות מסוימת.

 – קעקועי משפטים: סגנון זה הופך להיות פופולרי יותר בקרב רבים, חרף העובדה שאין בה ייחוד מבחינת טכניקת הביצוע. רבים בוחרים לקעקע משפט (מסרט, ספר או כזה המעורר השראה), או אף מילה אחת, לדוגמא שם בן משפחה בן זוג אהוב. מגוון הפונטים הרב מאפשר מרחב גדול של אפשרויות.

 – קעקוע אהבה: קעקועים בין שני בני זוג, אחים ואחיות או אפילו קבוצות גדולות של חברים בני משפחה הפכו לפופולריים במיוחד בשנים האחרונות. מבין העיצובים הפופולריים ביותר ניתן למצוא חצאי לבבות (אפילו חצאי אבוקדו), ציורים וחלקים משלימים.

 – קעקועי פיקסלים: סגנון חדשני ומיוחד, וכזה המשלב טכניקה בהחלט מיוחדת. הרעיון בטכניקת קיעקוע זו הוא לשלב בין ציור אחיד וחלק לבין מבנה "ריבועי" וכזה המדמה פיקסלים. מדהים לראות כיצד צצות כל העת טכניקות חדשות.

 – קעקועי אינסוף: סגנונות קעקועים אלו (Infinity) נחשבים לפופולריים במיוחד בקרב נשים צעירות. רבות בוחרים לשלב לצורת האינסוף מילה כדוגמת "Love"  אוף כנפיים קטנות.

– קעקועים שבטיים: סגנון ותיק שלא נס לחו. מבין סגנונות הקעקועים השבטיים ניתן למצוא טרייבלים, מאוריים, אצטקיים ואחרים. קעקועים אלו מציינים תרבות ומורשת עתיקה, ומתאימים לאנשים אשר מחפשים משמעות עמוקה ורבת משקל לצד האמנות הנבחרת את גופכם.

הקפידו לבצע בחירה מושכלת של הסגנון לגביו אתם מביעים עניין, וזאת על מנת להיות שלמים ככל הניתן עם הקעקוע שלכם. חשוב לקחת את הזמן, לא למהר, לא לבחור על פי טרנדים, אלא על פי שיקוליכם האישיים.

לאוסף סגנונות כולל, מציאת אמנים מומחים בסגנון הנבחר, אתם מוזמנים להיכנס לפורטל הקעקועים של ישראל אינקמי – http://www.inkme.co.il

הוסף תגובה