7 יתרונות לשימוש ברשתות אקספנדד

7 יתרונות לשימוש ברשתות אקספנדד

היכרות עם מאפיינים שונים של רשתות מגלה מה היתרונות של דגמי אקספנדד ואיך הכי נכון לשלב אותם בפרויקטים של חיפוי, גידור מבנים, חיזוק תקרות, הגנה על מערכות סולאריות ועוד. במאמר הבא נסביר מה ההבדלים בין סוגי הרשתות ונציג את התכונות הבולטות שלהם

רשת אקספנדד היא בעלת מפתחים מעוינים והיא מיועדת בעיקר לעבודות טיח, בידוד ועבודות מסגרות שונות כגון בניית שערים, מעקות, גדרות פנים וחוץ ועוד. בנוסף, אפשר להשתמש ברשתות כאלה למטרות ביטחוניות ולהתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי התקנה מקצועית שלהן. העניין הוא שלמרות השימוש הנרחב ברשתות כאלה בתעשייה הקלה והכבדה, לא כולם יודעים להצביע על היתרונות שלהם.

למה לבחור בדגמי אקספנדד?

המפתחים המורחבים והמתיכה של הרשת הם אלו שמעניקים לה את הכינוי אקספנדד. אם בודקים לעומק את המפרט הטכני של רשתות אקספנדד, רואים לדוגמא שיש לה גם עוד כמה יתרונות מאוד משמעותיים:

  1. המשקל שלה נמוך

רשת אקספנדד מפח או אלומיניום מתאפיינת בכך שהמשקל שלה מאוד נמוך. המשמעות של משקל נמוך היא שקל יותר להתקין את הרשת, שאפשר לשלב אותה במהירות בפרויקטים של חיפוי וגידור מבינים ושניתן להשתמש בה גם כדי לחזק תקרות ובלי להעמיס על המבנה.

  1. היא מגיעה במגוון אפשרויות חיבור

אפשר להשיג רשת אקספנדד מגולוונת או רשת אקספנדד דקורטיבית מאלומיניום ופח במגוון אפשרויות חיבור. ככל שיש יותר אפשרויות חיבור, כך קל לשלב את הרשת בפרויקט ובעבודות מסגרות בלי לעכב את לוח הזמנים. 

  1. ניתן להשתמש בה גם להצללה וגם לחיפוי

רשת אקספנדד יכולה להתאים להצללה וחיפוי כי היא עמידה בפני שחיקה, קורוזיה, בלאי וחלודה. השימוש בה להצללה אידיאלי בחלל החוץ של המרפסת או הגג, בעוד היתרונות שלה מבחינת חיפוי באים לידי ביטוי על קירות חוץ של בתים פרטיים, בנייני מגורים משותפים, מוסדות ציבור ועוד. 

  1.  היא זמינה בחומרי גלם שונים

מעקה רשת אקספנדד מיוצר בדרך כלל מברזל מגולוון, אבל יש עוד חומרי גלם שמאפשרים לייצר אותה: החל מאלומיניום, דרך נירוסטה ועד פח. בכל אחד מהמקרים האלה, חומרי הגלם שבהם משתמשים על מנת לייצר רשתות אקספנדד משפיעים על העמידות ועל המחיר שלה. 

  1. ניתן לצבוע אותה בקלות

צביעת הרשת מתבצעת בחומרים מתאימים שעוזרים לשמור על המראה הדקורטיבי הרצוי ועל העמידות שלה. את הצביעה של הרשת ניתן לבצע בתנור אם היא מיוצרת מברזל או באמצעות חומרים אלקטרוסטיים. כל הצבעים עמידים בפני שחיקה והם מוסיפים לרשת עוד שכבת הגנה. 

  1. אפשר לקבל אותה מהמלאי בתוך 2-3 ימי עסקים

ניתן להזמין רשת אקספנדד בהתאמה אישית או מתוך מלאי קיים. אם הרשת נמצאת במלאי, זמני האספקה הם מאוד זריזים ועומדים על 2-3 ימי עסקים בלבד. במידה ומוכנים להמתין תמורת ייצור סוגים שונים של רשתות אקספנדד בהתאמה אישית, זמני האספקה יהיו ארוכים יותר ויגיעו ל-45-60 יום. עם זאת, בעלי מקצוע מתחום המסגרות, השיפוצים, הבידוד והאיטום מבינים את היתרונות של ייצור הרשת בהתאמה אישית ולכן מוכנים לחכות. 

  1. ניתן להזמין אותה בהתאמה אישית ובהזמנה מיוחדת

הזמנה מיוחדת לפי דרישות הלקוחות היא גולת הכותרת ברשימת היתרונות. גם בלי קשר לזמני האספקה, המשמעות של התאמה אישית היא שקל יותר לבחור את הרשת לפי מסגרת התקציב, המידות, הרוחב בין המפתחים ועוד. כל אלו משחקים תפקיד חשוב מאוד באופן שבו משלבים את הרשת בתעשיית העיצוב, הבניין ומסגרות המבנים ולכן היא זוכה לעדיפות ברורה.

הוסף תגובה