פרסום משרות חינם – ג'וב נינג'ה עם טיפים!

פרסום משרות חינם – ג'וב נינג'ה עם טיפים!

פרסום משרות בין חברים, ברשתות ובכלי התקשורת הפך להיות עניין שבשגרה. קחו את בעלי העסקי הגדולים בותר ותראו כי גם הם מפרסמים משרות. אך אתם יודעים מה משותף בין המשרדים וחברות הגדולים ביותר לבין המשרדים הקטנים ביותר? שכולם עדיין בוחרים לפרסם משרות בחינם

פרסום משרות חינם נותן לבעלי העסק להחליט איפה הם רוצים שזה יתפרסם ובפני מי למשל, אם בעל עסק מחליט לפרסם כי בחברה שברשותו או במקום העבודה שלו מחפשים עובדים, הוא או היא יודעים אילו אנשים עשויים לראות את המודעה ולהעביר אותה למועמדים הרלוונטיים.

בנוסף, בעל העסק מבין ומכיר את הפלטפורמות שהוא מחליט לפרסם בהן. לכן הוא גם לא נאלץ להיעזר במומחים כאלה לשלם להם הרבה כסף. או לחילופין, בעלי עסקים רבים מעדיפים להשקיע את כספם אצל המעצב או המעצבת של המודעה כדי שתראה מקצועית, יפה ומעניינת וכך הם משקיעים את כספם במקום הנכון.

בעניין החשיפה, שהוא עניין חשוב, ישנן רשתות חברתיות שמאפשרות פרסום משרה בחינם במקומות המיועדים לכך וככה יוכלו לסמן בדיוק למי להפנות את המודעה ולמי לא, שזהו פלוס אדיר, בהנחה שהפורטלים כאלה ואחרים יותר קשה לעשות זאת.

מתי הכי טוב לפרסם משרות בחינם?

התנהגות המשק פחות או יותר צפויה וכדאי לנצל את זה גם לטובת פרסום משרות חינם בכל תחום ובכל ענף. טכנית, הזמנים הטובים ביותר לפרסם משרות בחינם הם או בשעות הבוקר המוקדמות או בערב.

קחו טיפ: אותן שעות שבהן אתם מוצאים את עצמכם יותר זמן מול הנייד ובחיפוש אחר תוכן באינטרנט, הן גם אלו שבהן החשיפה של מודעות הדרושים אונליין תהיה הגבוהה ביותר. לשם השוואה, תקופות החגים למשל פחות מומלצות לפרסום המשרה כיוון שהחשיפה שתקבלו תהיה נמוכה בהרבה ממה שתוכלו להפיק לאחר מכן. כמו כן, לא תוכלו להתחייב למענה בתקופה זו ובזמן הזה עובדים רבים יכולים לוותר עליכם ולחפש מקומות אחרים.

מקומות בהם מפרסמים משרות בחינם

הכלי העיקרי שבו משתמשים כדי לבצע פרסום משרות חינם יהיה כמובן דרך חברים, שזהו פרסום לכל דבר ועניין ובזכותו עובדים רבים משיגים משרות רבות. פרסומים אלו תראו בקבוצות וואטס אפ ותתקלו בהן בדרכים יותר אישיות.

חוץ מזה, יש כמובן את הפלטפורמה של רשתות חברתיות. גם שם, פרסומים של משרות רבות נעשה בחינם וזה לרוב נעשה בקבוצות המיועדות לחיפוש משרות בתפקידים שונים בכל התחומים. דבר זה יעיל ביותר למשרות הממוקמות הרחק מהמרכז, באיזורים בהם השטח גדול או אם היישוב עצמו קטן מכדי לפרסם.

לבסוף, אם התהלכתם לאחרונה ברחובות של אחת מהערים הגדולות, בוודאי ראיתם על בתי עסק שונים פוסטרים וברושורים המודיעים כי במקום זה מחפשים עובדים למשרה כזו או אחרת. אז אמנם גיוס כזה דורש הדפסה והשקעה כספית מסוימת, אך היא מינימאלית בלבד.

מה הכללים לפרסום מודעה בחינם?

עליכם להיות זהירים בניסוח המודעה כדי למנוע מצב של תביעות והסתבכויות. כלל נוסף וחשוב גם כן בפרסום מודעה בחינם הוא האופן שבה המודעה צריכה להתפרסם – אם אתם מפרסמים את המשרה בחינם ברשתות החברתיות, אך המודעה כוללת עיצוב או תמונה יש לתת קרדיט לצלם או למעצב אשר שקדו על המודעה.

מלבד זאת, כמו בכל מודעה שבה אתם מעוניינים כי יחזרו אליכם עליכם לרשום בבירור את פרטי המשרה. המטרה היא שהאדם שקורא את המודעה או הפוסט יבין בקלות האם המשרה מתאימה לו, מה היא מציעה ומה בדיוק עליו לעשות כדי להתקבל.

צוות יועצי הגיוס של ג'וב נינג'ה עומד לרשותכם ומאחל המון הצלחה!